gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öyle bir geçer zaman ki dizisinde osman aydına'a veda ederken bir şarkı çalıyordu. O şarkının sözlerini arıyorum varmıdır bu sitede bilen ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ondört yaşım diken ile kaplanmış Göz ucuma karıncalar toplanmış
    Kurşun gelmiş kaşlarımın üstüne
    Alın yazım okur gibi saplanmış
    Uyu memikoğlan uyu öte gecelerde
    Dağı dağa kavuşturan ben idim
    Suyu suya eriştiren can idim
    Yükledim mi gece vakti kaçağı
    Karanlıkta ışılayan gün idim
    Uyu memik oğlan uyu öte gecelerde büyü

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman ki 69. bölümde çalan O Ev şarkısı Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Öyle Bir Geçer Zamana Ki adlı dizinin 69. bölümünde Süleyman'ın seslendirdiği O Ev adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda gelen yoğun misafir istekleri üzerine sizlerle paylaşıyoruz. Bir balıkçı köyünde Seninle bir...
  2. Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri istiyorum sizden kızlar bana o şarkının sözlerini yazın yaa bittim o şarkıya
  3. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle bir geçer zamanki berrinle ahmetin ayrılışında çalan şarkı sözleri Öyle Bir Geçer zamanki arkadaş şarkısının sözleri Ekranların fenomen haline gelen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 17 Nisan'da yayınlanan bölümünde çalan Arkadaş şarkısının sözlerini sizler için paylaşıyoruz :) Bir kıvılcım düşer önce, büyür yavaş yavaş Bir bakarsın volkan olmuş, yanmışsın...
  4. Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizisine Kim Veda Ediyor....

Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizisine Kim Veda Ediyor....

Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finali Öyle Bir Geçer Zaman ki'den Kim Ayrılıyor Çoğumuzun severek izlediği Öyle Bir Geçer Zaman ki Haziran ortasında sezon finali yapacak...Erkan Petekkaya (Ali Kaptan) daha önce ayrılacağını söylemişti ama bu sefer sanırım daha başka birisi olacak ayrılan....Peki kim ayrılacak diziden...Belkide hepimiz üzüleceğiz bu oyuncunun ayrılmasından...Heyecanla...
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

öyle bir geçer zaman ki süleymanın söylediği şarkı öyle bir geçer zaman ki süleyman şarkı Ekranların ilgiyle izlenen fenamen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde 29 Mayısta yayınlanan bölümde Süleyman karakteri çok güzel bir şarkı söyledi melekler :) ''Sen Bir Yana Bu Dünya Bir Yana'' isimli bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki Süleymanın...

Sayfayı Paylaş