gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Cemilesi gecelerde

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

öyle bir geçer zaman ki, cemile, ayça bingöl, cemile haberleri, ayça bingöl haberleri, cemile ayça bingöl

Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden biri olan Öyle Bir geçer Zaman Ki dizisinin Cemile'si geceler de yakalandı Melek'lerim:)

İşte geceler de ki Cemile...

Reyting rekoru kıran 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin Cemile'si Ayça Bingöl, önceki gün Cihangir'deydi

Mustafa Alabora ve arkadaşı Banu Zeytinoğlu ile sohbet eden Bingöl, oturduğu masanın yanına gelen sokak köpeğini sevmeyi ihmal etmedi.

Hayvanları çok sevdiğini belirten ünlü oyuncu, “Hayvanları çok seviyorum. Evde bir kedim var. Boş vakitlerimi onunla oynayarak geçiyorum. Mahallede ise onlarca kedim var desem yanlış olmaz. Onlarla da ilgilenmeye çalışıyorum” dedi.

Sanatçı, canlandırdığı Cemile karakterinin de çok sevildiğini sözlerine ekledi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Cemilesi gecelerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Öyle Bir Geçer Zaman ki

Erkin Koray - Öyle Bir Geçer Zaman ki

Öyle bir geçer zamanki dediğim aynıyla vaki Öyle bir geçer zamanki dediğim aynıyla vaki Birden dursun istersin seneler olunca mazi Öyle bir geçer zamanki dediğim aynıyla vaki Öyle bir geçer zamanki Günlere bakarsın katı katı üzerine çekersin perde Yoldan geçenler varda her akşam gelenler nerde Kara yazı yazıldı sanma insanın da kaderi böyle Öyle bir geçer zamnki dediğim aynıyla vaki Öyle...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman ki Nerede Çekiliyor?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Nerede Çekiliyor?

öyle bir gecer zamanki nerede cekiliyor öyle bir geçer zamanki çekildiği yer geçer zaman ki nerede çekiliyor nerde çekiliyor cemilenin evi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin nerede çekildiğini merak ediyormusunuz?Ekranların reyting rekorları kıran dizisinin nerede çekildiğini merak edenler için işte bilgiler: Dizi için Unkapanı’nın Zeyrek bölgesinde 51 ev boyandı, 9 ev tamamen restore...
  3. Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

aylin kimdir aylin öyle bir geçer zamanki öyle bir geçer zamankinin aylini zamanki biyografi Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah resimlerini ve biyografi bilgilerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. Adı Soyadı:Farah Zeynep Abdullah Ülke:Türkiye Doğum Tarihi:17-08-1989 Türk bir ailenin kızı olarak İngiltere de doğdu.Liseyi de orada...
  4. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Küçük Osman'ı (Emir Berke Zincidi) İlk Ödülünü Aldı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Küçük Osman'ı (Emir Berke Zincidi) İlk Ödülünü Aldı

emir berke zincidi ödül töreni emir berke zincidi ödül töreni video videosu küçük osman Ekranların en sevilen küçük yıldızı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Osman'ı Emir Berke Zincidi ilk ödülünü almış...Hayırlı olsun diyor ve haberin detaylarına geçiyorum kızlar... Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi oyuncularından "Osman" karakterini canlandıran ve performansıyla göz dolduran Emir...
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Yeni Kadrosu hakkında merak edilenler

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Yeni Kadrosu hakkında merak edilenler

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yeni kadrosu Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni sezon oyuncuları kimler Sezon finali yapan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi herkes tarafından merakla beklenen Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yeni sezon nasıl olacak bilinmiyor. Lakin edindiğimiz bilgilere göre Öyle Bir Geçer Zaman Ki yeni kadrosu ile izleyicinin karşısına...

Sayfayı Paylaş