gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Öyle Bir Geçer Zamanki 28 Mayıs 2013 Yeni Fragman

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

öyle bir geçer zamanki yeni bölüm öyle bir geçer zamanki son bölüm fragmanı öyle bir geçer zamanki 28 mayıs 2013

Kanal D ekranlarının uzun süredir sevilerek seyredilen dizisi Öyle Bir Geçer zaman ki artık finale doğru yaklaşıyor. Yaz senonunda final yapacak dizilerden biri olan Öyle bir geçer zaman ki dizisin de olaylar dur dudak nedir bilmeden ilerlemeye devam ediyor. Tuğrul'u rehin alan Mete'nin hayatı Tuğrul'un adamları tarafından köşke gelmesi ile birlikte tehlikeye giriyor. Dizisinin fedakar babaannesini sanırım bu hafta kaybediyoruz. Yeni bölüm fragmanını merak edenler için 28 Mayıs 2013 Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizisinin fragmanını sizlerle paylaşıyorum.

Öyle Bir Geçer Zamanki 28 Mayıs 2013 Yeni Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri

Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri

Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri Seversin Sevmez Gel dersin gelmez şarkısının sözü Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 10 Ocak akşamı ekranlarda yer alan bölümünde Seversin sevmez, Gel dersin Gelmez adlı şarkı oldukça beğeni topladı. Biz de bu yazımızda o şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz Melek'ler. Seversin sevmez, gel dersin gelmez Bu acı bitmez çaresizim...
  2. Öyle Bir Geçer Zamanki Süleymanın söylediği şarkı

Öyle Bir Geçer Zamanki Süleymanın söylediği şarkı

Öyle Bir Geçer Zamanki Süleymanın söylediği şarkı hangi şarkıydı o şarkının sözlerini biliyorsanız bir zahmet buraya yazın arkadaşlar.
  3. Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü istiyorum

Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü istiyorum

Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü için yazıyorum size lütfen bana o şarkının sözlerini yazın arkadaşlar.
  4. Öyle Bir Geçer Zamanki 114 cü Bölüm Fragmanı

Öyle Bir Geçer Zamanki 114 cü Bölüm Fragmanı

öyle bir geçer zamanki yeni bölüm fragmanı öyle bir geçer zamanki son bölüm fragman öyle bir geçer zamanki 7 mayıs 2013 fragman Ekranlar da uzun süredir yer almasına rağmen izleme oranı bir hayli yüksek olan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin 7 Mayıs 2013 akşamı yeni bölümün de neler olacağını merak ediyorsanız sizlere bazı ipuçlarını veren yeni bölüm fragmanını paylaşıyoruz. Tuğrul'u daha...
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki 21 Mayıs 2013 Fragmanı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 21 Mayıs 2013 Fragmanı

öyle bir geçer zamanki 21 mayıs fragmanı öyle bir geçer zamanki 115.ci bölüm fragmanı öyle bir geçer zamanki son bölüm fragmanı Uzun süredir kanal D ekranlarının sevilen ve reyting rekorları kıran dizileri arasında yer alan "Öyle Bir Geçer Zaman ki " dizisi artık finale doğru yaklaşmaya başladı. Tuğrul tarafından uzun süre işkence altında olan Mete, bozulan psikolojisi ile Arif'i...

Sayfayı Paylaş