gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü için yazıyorum size lütfen bana o şarkının sözlerini yazın arkadaşlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri

Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri

Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri Seversin Sevmez Gel dersin gelmez şarkısının sözü Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 10 Ocak akşamı ekranlarda yer alan bölümünde Seversin sevmez, Gel dersin Gelmez adlı şarkı oldukça beğeni topladı. Biz de bu yazımızda o şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz Melek'ler. Seversin sevmez, gel dersin gelmez Bu acı bitmez çaresizim...
  2. Öyle Bir Geçer Zamanki Süleymanın söylediği şarkı

Öyle Bir Geçer Zamanki Süleymanın söylediği şarkı

Öyle Bir Geçer Zamanki Süleymanın söylediği şarkı hangi şarkıydı o şarkının sözlerini biliyorsanız bir zahmet buraya yazın arkadaşlar.
  3. Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri istiyorum sizden kızlar bana o şarkının sözlerini yazın yaa bittim o şarkıya
  4. Öyle bir Geçer Zamanki emelim şarkı sözü var mı?

Öyle bir Geçer Zamanki emelim şarkı sözü var mı?

Öyle bir geçer zamanki sonerin Ayline evlenme teklifi ederken çalan Emelim şarkısının sözleri var mı acaba sizin sitenizde yoksa lütfen yazın
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

öyle bir geçer zaman ki süleymanın söylediği şarkı öyle bir geçer zaman ki süleyman şarkı Ekranların ilgiyle izlenen fenamen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde 29 Mayısta yayınlanan bölümde Süleyman karakteri çok güzel bir şarkı söyledi melekler :) ''Sen Bir Yana Bu Dünya Bir Yana'' isimli bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki Süleymanın...

Sayfayı Paylaş