gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce bu konuda hiç aldığınız tüyo haber felan yok mu ay ben çok merak ettim inş ölmez ya:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Dizinin son sahnesinde 10 yıl atlandı ve ilkokul çağındaki Osman lise çağında bir delikanlı olurken, Aylin'in kızı olduğunu düşündüğümüz küçük kız çocuğu Ali kaptanın evinin önünde oyun oynuyordu.

Bu durumda Aylin'in doğum sırasında öldüğü Soner'inde eski Türk filmlerinde olduğu gibi kızını suçlayıp çekip gittiği akıllara geldi.

Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Doğumda Ölecek Mi sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Gelinliği  ! :)

Öyle Bir Geçer Zamanki Aylin Gelinliği ! :)

aylinin saç rengi aylin gelinliği öyle bir geçer zamanki aylin gelinlik öyle bir geçer zamanki aylinin gelinliği saç rengi Tanıtımlardan görüldüğü üzere gelinliği,saçı ve makyajı çok hoş :)
  2. Aylin Öldü mü ( öyle bir geçerki zamanki )

Aylin Öldü mü ( öyle bir geçerki zamanki )

Yahu arkadaşlarım meraktan çıldırıyorum. Aylin öldü mü ölmedi mi ? Biri bana açıklasın şunu yahu ?
  3. Öyle Bir Geçer Zaman ki Soner Ölecek mi?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Soner Ölecek mi?

Kızlar acaba Öyle Bir Geçer Zaman ki Soner Ölecek mi?
  4. Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri

Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri

Öyle bir geçer zamanki Seversin Sevmez sözleri Seversin Sevmez Gel dersin gelmez şarkısının sözü Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 10 Ocak akşamı ekranlarda yer alan bölümünde Seversin sevmez, Gel dersin Gelmez adlı şarkı oldukça beğeni topladı. Biz de bu yazımızda o şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz Melek'ler. Seversin sevmez, gel dersin gelmez Bu acı bitmez çaresizim...
  5. Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin Ölecek mi?

Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin Ölecek mi?

Aylin Ölecek mi? Kızlar sevilen dizi öyle bir geçer zaman ki de aylin ölecek mi yoksa ölmeyecek mi siz ne dersiniz bu konuda ki görüşlerinizi alabilir miyim:)

Sayfayı Paylaş