gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Öyle Bir Geçer Zamanki'de Neler Olacak

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

öyle bir geçer zamanki de neler olacak öyle bir geçer zamanki, aras bulut iynemli, mete, küçük osman, facebook ilgili bilgiler burada

Öyle Bir geçer Zaman Ki'nin 'Mete'si Aras Bulut İynemli, facebook sayfasına dizinin yeni sezon bölümlerinde neler olacağını yazmış melekler.Aras gerçekleri mi yazmış, dalga mı geçmiş ben o kısmını çok anlayamadım ama bakın neler yazmış;

-Balıkçı ölüyor: Dizinin yeni sezon ilk bölümü bütün ailenin balıkçının mezarında toplandığı sahneyle açılıyor. Balıkçı ölmüş, bütün aile üzgündür.
    -Babaanne deliriyor: Oğlunu vuran babaanne akıl sağlığını kaybederek akıl hastanesine yatıyor. “Ben bunu nasıl yaparım” diye kafayı yiyen babaanneyi, aile akıl hastanesine yatırıyor.
    -Küçük Osman büyüyor: Dizide zaman atlaması yaşanıyor. Küçük Osman diziden ayrılıyor. Yeni sezonda Osman’ı büyümüş bir halde başka bir oyuncunun performansıyla izliyoruz.
    -Aylin, hamile kalıyor: Soner’in kardeşiyle evlendirilen Aylin’le Soner arasında aşk büyüyor. Bu ilişki sonucunda Aylin, Soner’den hamile kalıyor.
    -Ali Kaptan: Onu da siz bulun artık.

CeMoŞ bunu beğendi.
Öyle Bir Geçer Zamanki'de Neler Olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Öyle Bir Geçer Zaman ki

Erkin Koray - Öyle Bir Geçer Zaman ki

Öyle bir geçer zamanki dediğim aynıyla vaki Öyle bir geçer zamanki dediğim aynıyla vaki Birden dursun istersin seneler olunca mazi Öyle bir geçer zamanki dediğim aynıyla vaki Öyle bir geçer zamanki Günlere bakarsın katı katı üzerine çekersin perde Yoldan geçenler varda her akşam gelenler nerde Kara yazı yazıldı sanma insanın da kaderi böyle Öyle bir geçer zamnki dediğim aynıyla vaki Öyle...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman ki Nerede Çekiliyor?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Nerede Çekiliyor?

öyle bir gecer zamanki nerede cekiliyor öyle bir geçer zamanki çekildiği yer geçer zaman ki nerede çekiliyor nerde çekiliyor cemilenin evi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin nerede çekildiğini merak ediyormusunuz?Ekranların reyting rekorları kıran dizisinin nerede çekildiğini merak edenler için işte bilgiler: Dizi için Unkapanı’nın Zeyrek bölgesinde 51 ev boyandı, 9 ev tamamen restore...
  3. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Cemilesi gecelerde

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Cemilesi gecelerde

öyle bir geçer zaman ki, cemile, ayça bingöl, cemile haberleri, ayça bingöl haberleri, cemile ayça bingöl Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden biri olan Öyle Bir geçer Zaman Ki dizisinin Cemile'si geceler de yakalandı Melek'lerim:) İşte geceler de ki Cemile... Reyting rekoru kıran 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin Cemile'si Ayça Bingöl, önceki gün Cihangir'deydi Mustafa...
  4. Mahkemede ne sonuç çıkacak ( Öyle bir geçer Zaman ki )

Mahkemede ne sonuç çıkacak ( Öyle bir geçer Zaman ki )

Bu akşam yayına girecek bir bölüm var Öyle Bir geçer zamanki de... Peki kızlar size göre bugün akşama ne sonuç çıkacak. Sizce mete gerçekten öldürmüş mü öldür memiş mi ? Küçük çocuk kimi işaret ediyor.? Olay günü orada olan kamyoncunun oğlu, korktuğu için konuşamaz. Cemile, Mete’nin suçsuz olduğuna inandığı için mücadeleyi bırakmaz. Ancak Mete ısrarla Hakkı’yı kendisinin vurduğunu...
  5. Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Ya kızlar ben izleyemedim Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu izleyen varsa lütfen bana da yazsın neler olduğunu merak ediyorum:S

Sayfayı Paylaş