gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Öyle Bir Geçer Zamanki'nin Mete'si Kız Arkadaşıyla Yakalandı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Öyle Bir Geçer Zamanki, Mete, kız arkadaşı, kim, resimlerini merak edenler için bilgiler arkadaşlar

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde öğretmenine aşık bir genci canlandıran Aras Bulut İynemli (Mete) kız arkadaşıyla yakalandı...

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki”de Mete karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli, önceki gece adının Öykü olduğunu söylediği sevgilisiyle Bebek’teydi.

Genç oyuncu ve boynundaki kiraz dövmesiyle dikkat çeken sevgilisi, Ottoman Cafe’de çay içti. Yağmurun dinmesini bekleyen ikili, daha sonra dizinin yeni bölümünü izlemek üzere başka bir mekâna geçti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    anaaaa minnoşlar

Öyle Bir Geçer Zamanki'nin Mete'si Kız Arkadaşıyla Yakalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zamanki'nin İnci Hocası Öğrencisine Aşık

Öyle Bir Geçer Zamanki'nin İnci Hocası Öğrencisine Aşık

öyle bir geçer zamanki inci hoca gerçek adı öyle bir geçer zamanki inci hoca kim kaç yaşında gecer necati gerçek adı öyle bir geçer zamanki, mete, inci hoca, helvacı, necati aşkı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Bir dizi aşkı daha melekler...Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde rol alan Yeliz Kuvacı’nın, öğrencilerinden birini oynayan Serkan Badur’la aşk yaşadığı söyleniyor. Çiftin,...
  2. Öyle Bir Geçer Zamanki'nin Balıkçısı Al Yazmalım Dizisinde

Öyle Bir Geçer Zamanki'nin Balıkçısı Al Yazmalım Dizisinde

al yazmalım dizisi oyuncuları öyle bir geçer zamanki balıkçı al yazmalım dizisine transfer oldu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın efsane filmi Selvi Boylum Al Yazmalım dizi oldu melekler...Dizinin başrollerinde Özge Özpirinçci ve Muhteşem Yüzyıl'de Leo karekteri ile karşımıza çıkan Seçkin Özdemir'in oynadığı diziye Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin...
  3. Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri istiyorum sizden kızlar bana o şarkının sözlerini yazın yaa bittim o şarkıya
  4. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle bir geçer zamanki berrinle ahmetin ayrılışında çalan şarkı sözleri Öyle Bir Geçer zamanki arkadaş şarkısının sözleri Ekranların fenomen haline gelen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 17 Nisan'da yayınlanan bölümünde çalan Arkadaş şarkısının sözlerini sizler için paylaşıyoruz :) Bir kıvılcım düşer önce, büyür yavaş yavaş Bir bakarsın volkan olmuş, yanmışsın...
  5. Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Ya kızlar ben izleyemedim Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu izleyen varsa lütfen bana da yazsın neler olduğunu merak ediyorum:S

Sayfayı Paylaş