gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öyle bir kara sevda kara toprakta biter ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu şarkıyı kim söylüyor arkadaşlarım. Yani bu şarkıyı ilk kim seslendirdi yada hangi sanatçılar seslendirdi ve bu şarkının bana sözlerini bulun lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Muhayyerkürdi makamında ki bu güzel eserin söz ve bestecisi Gündoğdu Duran'dır.Eseri ilk ve en layıkıyla okuyan elbette ki Zeki Müren'dir.Daha sonra birkaç yıl önce Nilgül isimli pop şarkıcısı da eseri pop tarzında yorumlamıştır.
    Şarkının sözleri için forumumuzda bulunan Kara Sevda Şarkı Sözleri adlı konumuzda bulabilirsiniz.. :)

Öyle bir kara sevda kara toprakta biter ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Veysel - Kara Toprak

Aşık Veysel - Kara Toprak

Aşık Veysel - Kara Toprak dost dost diye nicesine sarıldım benim sadık yarım kara topraktır beyhude dolandım boşa yoruldum benim sadık yarım kara topraktır nice güzellere bağlandım kaldım ne bir vefa gördüm ne fayda buldum her türlü isteğim topraktan aldım benim sadık yarım kara topraktır köyün verdi kuzu verdi süt verdi yemek verdi ekmek verdi et verdi kazma ile dövmeyince kıt...
  2. Haramiler - Kara Toprak

Haramiler - Kara Toprak

Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sadık yarim kara topraktır
  3. Hakan Peker - Kara Sevda

Hakan Peker - Kara Sevda

Ayrılığın çok yaman Geçmek bilmiypr zaman Başımda duman duman Tütüyor kara sevdan Tükandi sabrım Yokluğuna isyanım Kaldıbir tek canım Onuda al allah'hım Kanıyor gönlüm hala Sensiz geçen her baharda Kader karşı geldim Duramam buralarda Yağıyor yollarıma Geçilmiyor kara sevdan Kadere karşı geldim Duramam buralarda
  4. Manga - Kara Toprak

Manga - Kara Toprak

Dost dost diye nice nicesine sarıldım, Dost dost diye nice nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum. Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum. Ne bir vefa gördüm ne faydalandım, Her türlü isteğimi ya topraktan aldım Benim sadık yarim kara topraktır, Beyhude dolandım boşa yoruldum. Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude...

Sayfayı Paylaş