gebe
  1. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Öyle bir kramp ki nefesim kesildi...

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba,bana yardımcı olun nooolur.Geçen hafta yerleri siliyodum.Ben temizlik delisi bir bayan olarak yerleri eğildim elimle siliyodum :)) Karnıma öyle bir kramp girdi ki (tam yumurtalıklarımın olduğu yere) nefesim kesildi.1 haftadır karnım ağrıyo adet olacakmışım gibi ve sağ kasığımda batmalar var.Bugün yatakta dönerken de sol tarafıma kramp girdi.Acaip tuvaletim geliyo.Sürekli tuvalete gidiyorum.Çok halsizim.Sabahlaru uyanmak çok zor.Bugün işte bile içim geçecekti neredeyse :) Ayın 9'unda adet olmam gerek.Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi? Yoksa ben yine psikolojik olarak kendimi hamile mi hissediyorum??? Hepinizden cevap bekliyorum.Tecrübeli melekler cevaplarınızı bekliyorum.. Gerçi hamile olsam bile bu kadar erken belli olmaz herhalde ama...

2. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi kızlar cevap bekliyorum..Hamilelik geçirmiş olanlar, sizde de oldu mu böyle belirtiler ???

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ben hamilelik durumunu bilemem ama, gördüğüm kadarı ile vitamin eksiliğine bağlı sorunlar bunlar. Devam ederse mutlaka doktorunuza görünün...

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hamilelik belirtisi olabilir ,psikolojik de olabilir,handancanın dediği gibi de olurçHer ne olursa olsun dr.a gitmekte fayda var canım.Sağlık bu ihmale gelmez ama hayırlısı olur inşallah :)

5. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun kızlar.Umarım hamileliğe bağlıdır.O kadar çok istiyorum ki bebk sahibi olmayı.Ama adet olcam gibi.Sivilcelerim çıktı.Hayırlısı olsun bakalım...

Öyle bir kramp ki nefesim kesildi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öyle bir gitmelisin ki benden...

öyle bir gitmelisin ki benden...

''Şarkılara isyanım.. İçimi acıtan, beni her gece ağlatan şarkılara isyanım, sana değil.. Hiçbir yazım, hiçbir gözyaşım sana değil..” Yine seni anlatan yazılar yazmaya başladım. Canım acıyor… Hissetmediğim duygular yaşamaya çalışmaktan bıktım.. Zaten beceremiyorum da. Ne oradayım ne de burada. Hep gülümsemeye çalışıyorum. Ancak gözlerimde hep aynı hüzün. Anlamsız sorular ve anlamsız...
  2. Öyle Bir Tevbe Yaptı ki...

Öyle Bir Tevbe Yaptı ki...

Hz. Büreyde (r.a.) anlatıyor: Resûlullah (s.a.s.)'a, Mâiz İbnu Mâlik el-Eslemî (ra) gelerek: - Ey Allah'ın Resûlü, ben nefsime zulmettim, zinâ fazihasını işledim, beni temizlemeni istiyorum" dedi. Resûlullah (sav) onu reddetti , geri çevirip meselenin üzerine gitmedi.. Ancak Mâiz ertesi gün tekrar geldi. Yine: - Ey Allah'ın Resûlü, ben zinâ fazihasını irtikab ettim!" diye ikinci...
  3. Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun. Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin. Gün onunla başlasın. Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen, "aşkım,...
  4. öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki Öyle bir giderim ki; kaybedeceğim hiçbir şey olmaz! __ Ben yaşadıklarımın hiçbirini unutmam. Ama evet! Yeri gelir susarım. Canımı çok yakan şeyler olur am...a yinede susarım, tükenirim. Buna izin de veririm aslında. Salaklığımdan mı? Hayır! Ben kimseye ''GİT'' de demem, diyemem. O kişi vazgeçilmez olduğundan mı? Hayır. Ona o kadar şeye rağmen, o kadar değer veririm...

Sayfayı Paylaş