gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Her nefeste adını ciğerlerime çivilediğim
    Kaç gece yaşadım bilmiyorum

Bilmiyorum
    Hâlâ parmaklarımın ucu
    Sızım sızım

Gidişin
    Damarlarımdaki son damla kanın dökülmesiydi
    Bir İstanbul kaldırımında
    Sımsıcak
    Dizimdeki son dermanı götürüşündü

Bulutlardan kaçıp geldin gecelerime
    Kaç fırtına sakladım saçlarında
    Yüzünü kaç gece dolunaya gizledim
    Bilmiyorum

Can kırığıydı senden kalanlar
    Cam kırığıydı yüreğimde bıraktıkların
    Canımın yanığıydı en büyük mirasın

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin...
    çok güzel paylaşım resimlerle harika bütünleşmiş emeğine sağlık canım

Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaĞlanmayacaksin Bİr Şeye Öyle KÖrÜ KÖrÜne.

BaĞlanmayacaksin Bİr Şeye Öyle KÖrÜ KÖrÜne.

bağlanmayacaksın facebooka öyle körü körüne Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne. "O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, Senin o'nu sevdiğinden. Çok sevmezsen, çok acımazsın. Çok sahiplenmeyince,...
  2. Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin

Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin

Her nefeste adını ciğerlerime çivilediğim Kaç gece yaşadım bilmiyorum Bilmiyorum Hâlâ parmaklarımın ucu Sızım sızım Gidişin Damarlarımdaki son damla kanın dökülmesiydi Bir İstanbul kaldırımında Sımsıcak Dizimdeki son dermanı götürüşündü Bulutlardan kaçıp geldin gecelerime Kaç fırtına sakladım saçlarında Yüzünü kaç gece dolunaya gizledim Bilmiyorum...
  3. ÖyLe Bir şeydi Gidişin..

ÖyLe Bir şeydi Gidişin..

Her nefeste adını ciğerlerime çivilediğim Kaç gece yaşadım bilmiyorum Bilmiyorum Hâlâ parmaklarımın ucu Sızım sızım Gidişin Damarlarımdaki son damla kanın dökülmesiydi Bir İstanbul kaldırımında Sımsıcak Dizimdeki son dermanı götürüşündü Bulutlardan kaçıp geldin gecelerime Kaç fırtına sakladım saçlarında Yüzünü kaç gece dolunaya gizledim Bilmiyorum Can kırığıydı...
  4. öyLe Bİr aşk işte...

öyLe Bİr aşk işte...

öyle bir aşk işte bazen öyle biri gelir ki hayatınıza tam da yıkılmışlığın ortasına olsa da uzak diyarlar da gözyaşlarınıza dokunacak kadar yakındır aslında dondurduğunuz hislerinize tercüman olup dokunuverir yüreğinize onunlayken konuşmalara sınır koymak zorunda değilsinizdir yanlızlığı kucaklamanın bir anlamı yoktur gelip sarıverir sevgisi tüm hücrelerinize ben diye birşey...

Sayfayı Paylaş