gebe
  1. qontes_18

qontes_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

öyle birşey istiyorumki

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında qontes_18 tarafından paylaşıldı.

öyle birşey istiyorumki eskiden cok eskiden oldugu gıbı senet yerıne agızdan cıkan sozun anlamı olsun ınsanlar bırbırlerını arkasından vurmasın kardeslık baglılık mutluluk havalarda ucuşsun hep el ele olalım baglı kalalım bırımız duserse yere ya onu kaldıralım yada bızde duselım cok mu cok mu sey ıstıyorumm ıste bu yuzden yapayanlız yapayanlızım ::cry:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim elbetteki cok sey istemiyorsun...
    Ama seninde dedigin gibi, bu gibi seyler artik neyazikki eskide kaldi...
    öyle bir zamanda yasiyoruzki artik, sen vermedigin sürece HICBIRSEY geri gelmio...
    Insanlar tutturmus bir yol gidiyor..
    Yada biz buna acikcasi nefslerinin kurbani olmuslar diyelim, bu dünyada ölüm yokmus gibi yasayanlar er yada gec uyanirlar kabuslarindan insallah..

Tatlim, ama allaha sükür senin benim gibileri tek degil bu dünyada :tik:
    O anlattigimiz kisiler olmasa, bizim iyi niyetligimizin ne degeri kalirki :)

Insan oglu kötüyü görmedikce, iyinin degerini bilmez :)

Asla degismemen dilegiyle canim :kiss:

Hayirli Geceler :)

3. qontes_18

qontes_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın tsk ederım su bırazcık sıslenmeye baslayan yuregımı senın gıbı bırısını tanıyarak aydınlattaıgın ıcın....sanada ıyı geceler tatlım

4. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keşke herşey dediğin gibi olsa:)keşke hepimiz mutlu olsak.ama ne yazık ki yanlızlıkda mutlulukda üzüntüde hayatta var:)herşey geçicidir.. mutluykan hatırlayıp ona göre davranmalı yanlızken hatırlyıp bununla teselli bulmalıyız:)

5. qontes_18

qontes_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın cnm benim keşke hayatta hiç ''keşke '' kelimesini kullanmaya mecbur kalmasak bu kelime cok basit fakat aqır işlev görüyo dediqin qibi sadec teselli.......... baska hiçbirsey gelmez qelmez elimizden ........ :cry::cry:

6. çarlinin melekleri

çarlinin melekleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :melek:gontes 18 hayat yazınıda okudum süper sen tam yani bence yazar olmalısın çünkü yazın çoookk güzel olmuşşşşşş:melek:

7. çarlinin melekleri

çarlinin melekleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    qontes_18 yazın cok guzel cnmm

Son düzenleme: 5 Eylül 2009
  8. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayalin çok güzel ama dediğim gibi hayal işte

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kolay bir sey mi istiyorsun yoksa zor mu,bilemedim.Icime birden bire bir karamsarlik coktu,yinede boyle insanlarda var kotulerin oldugu gibi,iyi de var kotude yanlista var dogruda,cirkinde var guzelde.Sozune sadikta var sozunu yutanda,simdi ne desem, bos...

öyle birşey istiyorumki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl birşey?

Nasıl birşey?

Bir kelime söyleyeceğiz, tek bir kelime olacak bu... Alltaki de o özelliğe uygun bir kelime bulup devam edecek. Mesela Üstteki - Soğuk birşey.. Alttaki - Kar. Uzun birşey.. gibi... Başlıyorum: Sulu birşey
  2. Yaşar - İşte Öyle Birşey

Yaşar - İşte Öyle Birşey

Hani bir yağmur yağar da bazen Hani gök gürler ya arkasından Hani şimşekler çakar peşinden İşte öyle birşey Seni düşündüm dün akşam yine Sonsuz bir umut doldu içime Birde kendimi düşündüm sonra Bir garip duygu çöktü omzuma Hani ıssız bir yoldan geçerken Hani bir korku duyar da insan Hani bir şarkı söyler içinden İşte öyle birşey Hani eski bir resme bakarken Hani yılları sayarda insan Hani...
  3. Mehmet Ali Erbil Öyle Birşey Yaptı ki!!

Mehmet Ali Erbil Öyle Birşey Yaptı ki!!

mehmet ali erbil rusu öptü video mehmet ali erbil rusu öptü öpmesi mehmet ali erbil, kırdığı pot, yaptığı hata, evli kadını öptü, skandal, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Mehmet Ali Erbil yine yaptı yapacağını ve feci bir gafa imza attı! 8.Kemer Altın Nar Festivalinde sahneye çıkan Erbil''Bugün bir Rus öpmeden şurdan şuraya kıpırdamam'' diyerek seyircilerin arasında...
  4. Öyle.....

Öyle.....

gecenin bir yarisi bir kitabin orta yerinden baslamakgibiydi seninle birlikte olabilmek... Basini anlamadan sona yaklasmak, sonunu okuyamadan uyuyakalmak, ...Ve uyandiginda kaldigin sayfayi karistirmak.. Iste böyle biseydi seni yasamak, Yarim yamalak... Bende susuyorum sevgimi saklayip icimde... Duyuyorsun degilmi suskunlugum nasilda haykiriyor... Susarak sevgisini ilan eden cok var...
  5. Kola kanser mi yapıyor öyle birşey duydum :S

Kola kanser mi yapıyor öyle birşey duydum :S

Ben çok fazla kola içiyorum. Biliyorum doğru değil ama dayanamıyorum işte. Ama birşley duydum çok korktum.Kola kanser yapıyormuş doğru mu bu ?

Sayfayı Paylaş