öyle birşey istiyorumki

qontes_18

Yeni Üye
Üye
öyle birşey istiyorumki
öyle birşey istiyorumki eskiden cok eskiden oldugu gıbı senet yerıne agızdan cıkan sozun anlamı olsun ınsanlar bırbırlerını arkasından vurmasın kardeslık baglılık mutluluk havalarda ucuşsun hep el ele olalım baglı kalalım bırımız duserse yere ya onu kaldıralım yada bızde duselım cok mu cok mu sey ıstıyorumm ıste bu yuzden yapayanlız yapayanlızım ::cry:

Canim elbetteki cok sey istemiyorsun...

Ama seninde dedigin gibi, bu gibi seyler artik neyazikki eskide kaldi...
öyle bir zamanda yasiyoruzki artik, sen vermedigin sürece HICBIRSEY geri gelmio...
Insanlar tutturmus bir yol gidiyor..
Yada biz buna acikcasi nefslerinin kurbani olmuslar diyelim, bu dünyada ölüm yokmus gibi yasayanlar er yada gec uyanirlar kabuslarindan insallah..

Tatlim, ama allaha sükür senin benim gibileri tek degil bu dünyada :tik:
O anlattigimiz kisiler olmasa, bizim iyi niyetligimizin ne degeri kalirki :)

Insan oglu kötüyü görmedikce, iyinin degerini bilmez :)

Asla degismemen dilegiyle canim :kiss:

Hayirli Geceler :)

haklısın tsk ederım su bırazcık sıslenmeye baslayan yuregımı senın gıbı bırısını tanıyarak aydınlattaıgın ıcın....sanada ıyı geceler tatlım

keşke herşey dediğin gibi olsa:)keşke hepimiz mutlu olsak.ama ne yazık ki yanlızlıkda mutlulukda üzüntüde hayatta var:)herşey geçicidir.. mutluykan hatırlayıp ona göre davranmalı yanlızken hatırlyıp bununla teselli bulmalıyız:)

haklısın cnm benim keşke hayatta hiç ''keşke '' kelimesini kullanmaya mecbur kalmasak bu kelime cok basit fakat aqır işlev görüyo dediqin qibi sadec teselli.......... baska hiçbirsey gelmez qelmez elimizden ........ :cry::cry:

Kolay bir sey mi istiyorsun yoksa zor mu,bilemedim.Icime birden bire bir karamsarlik coktu,yinede boyle insanlarda var kotulerin oldugu gibi,iyi de var kotude yanlista var dogruda,cirkinde var guzelde.Sozune sadikta var sozunu yutanda,simdi ne desem, bos...

Geri