gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Öyle karşıla ki...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öyle karşıla ki...
    süperrrr emegine saglıkk tskler

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öyle karşıla ki...

tşk ederim :)

Öyle karşıla ki... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle birgün gelecek ki

Öyle birgün gelecek ki

Öyle bir gün gelecek ki; Ben ogün senin adını ağzıma hiç almayacağım,, Sabah uyanır uyanmaz gözlerin çakılmayacak odamın tavanına,, Bütün yollar sana varmayacak,, Yağmurda seni damlamayacağım,, Radyoda çalan ezgiler seni hatırlatmayacaklar,, Dudaklarımdan sana dualar dökülmeyecek,, Adının herhangi biryerde geçmesi yetmeyecek gözlerimin dolmasına ,, Hergece senle başlayan...
  2. öyle seviyorum ki...

öyle seviyorum ki...

ÖYLE SEVİYORUM Kİ... Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın, Ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde...
  3. Öyle dertleri var ki!

Öyle dertleri var ki!

defne samyeli kanseri nasıl yendi sertap erener kanser sertab erener kanser filiz akın kanseri nasıl yendi arzum onan Gösteri dünyasının başka ünlüleri de çeşitli hastalıklarla boğuşuyor. İşte ünlülerin musdarip olduğu kimi örneğine az rastlanan kimi bir çok insanı etkisi altına alan hastalıklar. 1991 yılı Türkiye üçüncü güzeli olan Defne Samyeli, 2000'de rahim kanserine...
  4. öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki...

öyle bir giderim ki Öyle bir giderim ki; kaybedeceğim hiçbir şey olmaz! __ Ben yaşadıklarımın hiçbirini unutmam. Ama evet! Yeri gelir susarım. Canımı çok yakan şeyler olur am...a yinede susarım, tükenirim. Buna izin de veririm aslında. Salaklığımdan mı? Hayır! Ben kimseye ''GİT'' de demem, diyemem. O kişi vazgeçilmez olduğundan mı? Hayır. Ona o kadar şeye rağmen, o kadar değer veririm...

Sayfayı Paylaş