gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

öyle kolay değil

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Öyle kolay değil sevdiğim
    Ruhum hasretin işgalinde
    Sevda şarkılarında paramparça,
    Sensizliği dinlemek.

Mazimin kırık penceresinde
    Hayalin
    Ve yalnızlığın hazan gözleri.
    Çıldırmak işten değil
    Dokunmak ister elleri
    Çaldırdık baharımızı yazımızı
    Ellerim!
    Ellerin üşüyor sevdiğim

İnsafsız bu gözyaşları
    Bulutlardan teslim alıyorken
    Ayrılıkların acısına
    Bu gönül sevdasına
    Matem olmamak,
    Kolay değil!

Ümidini tüketmiş dönüşler,
    Yıkılası bu engeller!
    Çaresiz bakışlarımda,
    Bir mucize olacakmışçasına,
    Sensizliğin bitimlerini beklemek
    Öyle kolay değil!

Gecelerin bakir karanlığı,
    Yıldızlara seslenir hayranlığı!
    Yalnızlığın sevişmeleri,
    Aklımın deliliğinde!
    ve öylesine suskun kalmak...

Öyle kolay değildi sevdiğim
    Kolay değildi de
    Yokluğunun ayak seslerine
    Alışamadığım kadar alıştım

öyle kolay değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Kolay Değil

Sezen Aksu - Kolay Değil

Biraz daha sarıp sarmala beni Biraz daha dokun yalnızlığıma Biraz anla ne demek istediğimi Biraz dinle duygularımın dilini Biraz daha kalda düşün yeniden Biraz anla bendeki bu hüzün neden Biraz anla, biraz dinle, biraz daha sev Kolay değil, kolay olmaz o kadar Kolay değil, olursa bu bir olay İki insan sevgiyle bir arada Kolay değil olursa bu bir olay Bin bir defa ah şu kalbim kırıldı Bu...
  2. Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Hani dokunamazdın başka tene Sen ellerle demlenirken ben çay içmedim. Hani uyuyamazdın başka yerde Sen gecelerin galibi ben esiriyim Gömleğindeki ruju, havadaki kokusu Demekki önemi yok ben yada bir başkası Bu kadarı yalan değilki aşkım, yalan değilki Seviyorum seni demek öyle kolay değilki Hani son aşkındım, ilk sevişindi O gözlerin yalnız benim bildiğim dildi Hani sonsuza kadar kadar...
  3. Kolay değil artık seni unutmak

Kolay değil artık seni unutmak

Müslüm Gürses - Döndür Yolumdan Çok mu zor Bu kadar mı zor Başlamak bir aşka kollarında Kavuşmak dudaklarında Teninde biraz kor kaldıysa Tutkularıma Ne biçim bir aşk bu Bakıyorum gözlerine görüyorsun Tutuyorum ellerini Tutuyorsun sen de Ne kaldı o zaman geriye Döndür Sapmayacak sandığım yolumdan beni döndür Söndür İçimde yanan bu kör inadı aşkınla söndür Hadi beni döndür Yolumdan döndür...
  4. Orhan Gencebay - Kolay Değil

Orhan Gencebay - Kolay Değil

Kolay değilmiş seni severken,sana inanabilmek, Bazen bir sıcaklık bazen bir nefrettir,zordur anlayabilmek, Bazen bir ümüdin peşinde boşuna koşup yorulabilmek, Kolay değil,kolay değil, Sana katlanabilmek, Senin arzun budur zaten beni, Her an kahredebilmek, Aşk bir doğuştur aşk bir nefestir,zordur anlatabilmek, Bazen bir sıcaklık bazen bir nefrettir,zordur anlayabilmek, Bazen bir ümüdin...
  5. İkon olmak kolay değil şık giyinsekte ikon değiliz

İkon olmak kolay değil şık giyinsekte ikon değiliz

aylin tahincioğlu nail tahincioğlu nail tahincioglu aylin kıyafetleri MAGAZİN BASINI TARAFINDAN GEÇTİĞİMİZ YAZ EDA TAŞPINAR’IN ARDINDAN “YENİ İKONCAN” İLAN EDİLEN IVANA SERT, “STİL İKONU OLMAK İÇİN, BİR ULUSUN SİZİ TAKİP EDİYOR OLMASI GEREKİR” DİYOR GEÇTİĞİMİZ yaz gerek giyimi gerekse verdiği pozlarla magazin gündemini epey işgal eden Ivana Sert “yeni ikoncan” ilan edilse de kendisini en...

Sayfayı Paylaş