gebe
  1. ucurum

ucurum Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

öyle özledimki seccademin alnından öpmeyi.

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında ucurum tarafından paylaşıldı.

öyle özledimki seccademin alnından öpmeyi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alnımın yazısı olduğun kadar alnında da yazıyım....

Alnımın yazısı olduğun kadar alnında da yazıyım....

Yusuf,dedi Züleyha, sen benim, evvel düşen şehrimsin, ahir düşen şehrimsin. Ezel düşen şehrimsin, ebed düşen şehrimsin.Yusuf,dedi Züleyha; kalbim sen, benimsin yalnız benimsin,kalbin ben,seninim yalnızca seninim. Yusuf, dedi Züleyha, sen masumsun, sen de bilirsin, ben de bilirim. Şu dört duvar, şu sıkı sıkı kapalı kapı,döşemenin üzerinde ezilen sarı gülün yaprakları tanık ki suçun yok senin....
  2. Seccadenİn Feryadi

Seccadenİn Feryadi

Seccadenİn Feryadi Gün ışımamış sabah yakındır; Yorgunluğun verdiği ağırlıkla hemen uykuya dalmıştı.Bir iniltiyle uyandı adam.Etraf halen karanlıktı. İniltiyi rüya gördüğüne yordu. Dudakları susuzluktan çatlıyordu, öyle susamıştı. Işıkları yakmadan mutfağa gidip suyunu içti ve yatağına döndü. Tam uyumak üzereyken, aynı inleme sesi tekrar kulaklarını tırmalamaya başladı. Ama rüyamıydı...
  3. çeyizlik seccadeler

çeyizlik seccadeler

çeyizlik yeni seccade örnekleri çeyizlik seccadeler kaynak:çeyizim.net
  4. Islandı Seccadem

Islandı Seccadem

Anlımı Secdeye Vurdum Agladım Bu Aciz Canımı Hakka Adadım Dünya Yalanımış ey gec anladım Islandı Seccadem Gözyaslarımla Dünya Yalanımış ey gec anladim Islandı Seccadem Gözyaslarımla Rukum Mevlayadır Secdem Mevlaya Artık Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladım Ben Doya Doya Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla...
  5. Çeyizlik Seccadeler

Çeyizlik Seccadeler

çeyizlik seccadeler seccade hurcu modelleri seccade hurcu yapımı hurç modelleri Çeyizinde seccadeniz yoksa bu modellerden örnek alabilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş