gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Öyle Yürekten Sevdim ki

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sevseydin beni kalbimin çığlıklarını susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sevgim. Tükendim tükettim
    hıncımı almak için tekmeler attım sevgiye
    kendime
    yüreğime ..

Birçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için
    ne yaptıysam olmadı
    Boyun eğdim varlığınla yaşamaya
    Artık özlemiyorum
    Dilim söylüyor ama hissetmiyorum. Sevgiyi kandırarak ve gizlenerek yaşıyorum. Daha fazlasını
    kaldıramayacak
    kadar yorgunum yada bahaneler buluyorum.

İçim acıyor
    Gücüm yetene kadar dayanıyorum. Daha dayanabilirmiyim bilmiyorum. Zaman sığındım kurtuluşum için
    yaralanan kalbimi sarmak
    biraz olsun hayata bağlanmak
    kaybettiğim kendimi bulmak için

Sen benden gittin
    ardında bıraktığın beni düşünmeden gittin

Belki yıkıldım
    sevgiye güvenimi kaybettim
    ama
    yürekten sevdim

Öyle Yürekten Sevdim ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Önce Sen Sev

Gülşen - Önce Sen Sev

O aşk denen zehiri... Önce sen iç sonra ben! Ayrılığı kederi... Önce sen sil sonra ben! Acılarla bir yaşım Yalnızlar yoldaşım Varsın aksın göz yaşım Önce sen gül sonra ben! Sen gülmezsen gülemem Sen gelmezsen gelemem İnanıpta sevemem Önce sen sev sonra ben!
  2. Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun. Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin. Gün onunla başlasın. Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen, "aşkım,...
  3. Sertab Erener "Ben Öyle Birini Sevdim ki" Şarkısının Sözleri 2014

Sertab Erener "Ben Öyle Birini Sevdim ki" Şarkısının Sözleri 2014

sertab erener, sertab erener 2014, sertab erener ben öyle birini sevdim ki Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serab Erener'in yepyeni single çalışması "Ben Öyle Birini Sevdim Ki"yi hayranlarının beğenisine sundu. Demir Demirkan'la birlikte yurt dışında "Painted On Water" adıyla çalışmalara imza atan ve ABD'de kısa süre önce "Chicago Issue" isimli EP'sini...

Sayfayı Paylaş