Öylesine...

Moss

Üye
Üye
Öylesine...
Nedendir bilmem, içimden yazmak geldi... Aslında ben kendimde neler olduğunu bilmiyorum, sadece şu kadarını söylemek istiyorum....

Booşş.. Çok boş.. Bomboş hissediyorum...

Ben utanmıyorum bunları yazarken....

Bir insanı bu hale sokanlar utansın...

Burdan da söylüyorum, ahım yerde kalmasın....!!!

Durgun, sessiz, suskun, tepkisiz, yavaş, belli belirsiz, sakin, agresif, ....

Kendimi böyle hissediyorum....

Sanki neşem, mutluluğum kısacası ruhum alınmış gibi hissediyorum...

Kafam o kadar karışık ki...

Stresimi bir türlü atlatamıyorum artık çok yoruldum, uzaklaşmak gitmek istiyorum, herkesten herşeyden uzaklaşmak, pişmanlıkların ve keşkelerin olmadığı yerlere....

Yeniden doğmak istiyorum.................................

Son düzenleme:
nereye gidersen git kendini bırakıp gidemiyorsun malesef,doğal olarak düşüncelerin yaşadıkların kısaca geçmiş seni rahat bırakmayacak nerde olursan ol..

bi arkadaşım yazmıştı iletisine 'keşke kendini de bırakıp gidebilse insan'... ama olmuyor olmuyor olmuyor!!!! :uhu:

yeniden doğmak da hiç bi işe yaramaz be mossum,tekrar mı yaşamak istiyosun aynı şeyleri,aynı şeyler olmasa bile farklı sıkıntıları çekiceksin,başka bir şekilde ders alacaksın yaşadıklarından..

okadar iyi anlıyorum ki seni ama yapabilecek bişey yok ki :uhu:

önümüze bakmalıyız,çok güzel bir işin var seni oyalayan,eve geldiğinde üstüne üstüne gelen duvarlarla da başetmeyi öğrenmek lazım..

inanıyorum güzel günler göreceğizzz........

Ay canim Mosscum, neyin var yada ne oldu sana böyle Canim :uhu:

Tatlim yasadiklarin sirf bana degil, eminim bircok kisiye tanidik gelecektir...
Insan hayatinda bircok kez böyle dönemler atlatiyor. Dönem diyorum evet, hayatta SÜKÜRLER olsunki hicbirsey sabit degil.

AMA tabiki dönem deyip gecmemek lazim, tatlim ne oldu bilmiyorum ama bu hallerinin bir kaynagi varsa ona göre hareket et canim.

Yani cogu insan sirf piskolojiden yasar böyle seyleri, ama ikinci - ücüncü..vs sahislardan dolayi böyle olduysan, sana kötü gelen hersey ve herkesten kurtul canim.

Allahin sana verdigi o tatli caninda daha degerli degil hickimse.

Ve yine diyorum hayatta hicbirsey ebedi degildir mosscum, rabbim herkesin dagina göre kar veriyor.
Sana bu günleri aratacak dert vermesin rabbim insallah...

Saglicakla kal Mosscum :kiss:

herkesde böyle bir dönem geciriyo canım inan tek degilsin artık keşkeleri bırak hayatı yani bu günü yaşamaya bak inan zaman her şeyin ilaçı gönlüne göre olsun herşey

Canim,zaman zaman boyle hissedebilir insan,bir sure sonra gecer....yinede kendinden kacamazsin,ne olursa olsun hayat devam ediyor...Ve insan yasiyor,yasamak bazen agir geliyor,bazen de cok guzel.Insaniz iste ruh halimizde buna gore degisiyor.Bazen bize anlamsiz gelen seyler,bazen bizi en mutlu eden seyler oluyor....Bu yasadiklarin bana da tanidik geliyor,zaman zaman yasiyorum ve geciyor,boyle hissetmeyen insan yoktur sanirim,herkez hayatinin bir doneminde yasiyor...gececek bunlarda gececek,neler gecmiyor ki bu gecmesin.

Son düzenleme:
Zaman durmuyor, günler ayları, aylar yılları kovalıyor....
Ne kötüdür ki bu yılbaşım bomboş gececek, olsun gecsin, önemli olan mutlu olabilmek yine de.....
Hem Yılbası nedir ki? Sıradan bir gün oldu artık benim icin....
Nehirin üstüne bir tahta koymuşlar, onun da üstüne beni, ayakta durmakta zorlanıyorum, bi ileri bi geri!!..
Napıcagima karar vermekte gec mi kaldım acaba bilmiyorum...
Dertlere devam yok carem de yok... Sanırım zaman en iyi ilaç olacakk...
Oluruna bıraktım artık her seyi, ne olursa olsuni vız mı gelir tırıs mı gider bilemem....
Saatler gecsin diyorum, eve gelince de gecmesin istiyorum....
Çokk karışığım, ifade etmekte güçlük yaşıyorum kendimi anlatamıyorum, ifade edemiyorum..
Sanki agzimi baglamislar gibiyim...
Gececek bu günler diyorumm...
Bazen de çek gitt kafanı dinlee diyorum...
Ama neye yarar, hepsi senin pesindeyken, istersen uzaya cık!
Bosver yaaa, o kadarr mutsuzumm kii... Korkuyorumm artıkk, ürkek bir hayvan gibiyimm... Dokunsalar aglayacak gibiyim....
Normal miyim?
Değilim.. Bence..
Ne kadar kötü, kum yıgınında bogulan bir böcek gibiyim sankii..
Mecburiyettlikk cok kötüü.. Alıp basını gidememek cok kötüü...Derdini anlatamamak, anlayan bulamamak ne kötüü...
Bilmiyorum, bunları elle yazmak yerine buraya yazıyorum....
En azından böyle rahatlıyorum, ama gerçekten çıkmazda hissediyorum şuan kendimi....
Hani derler ya, zamanında kafesteydin ona alıştın, simdi seni saldılar serbest bıraktılar ne olacagini şaşırdın, mutlu olacagin yerde iyice kötü oldun...
Allah'ım yardım et....

Derdini anlatamamak, anlayan bulamamak ne kötüü... :uhu:

anlıyorum ben seni canım benim,ama demişsin ya zaman en iyi ilaç,malesef elden birşey gelmiyor ki zamana bırakmak dışında.

sende biliyorsun ki ne yaparsan yap bi dönem böyle sıkıntı çekeceksin :'( ama öyle bir zaman gelecek ki (belki uzun sürer belki kısa bilemeyiz) ama gerçekten çektiğim sıkıntılara değdi diceksin yürekten inanıyorum.

dinlemek dışında yapabileceğim birşey yok,varsa da herzaman yardıma hazırım.
herzaman dinlerim ben seni.herşey gönlünce olsun,Allah görüyor yaşadıklarını,dualarını.elbet ektiğine biçeceksin....

ben kendime yardım edemiyorum bana kim nasıl yardım etsin be mutluşum.... sağol tatlışım....
Inşallahh... diyorum ve zamanla başbaşa bırakıyorum her şeyi napayım...

Geri