gebe
  1. vespertine

vespertine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Oynayabileceğimiz bilgisayar oyunları

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında vespertine tarafından paylaşıldı.

bilgisayar meleği bebeklerin oynayabileceği oyunlar Merhaba melekler :) Son zamanlar bilgisayar başında sıkıldığımda oynayabileceğim bilgisayar oyunları arıyorum. Flash tarzı oyunlar değil ama bilgisayara yükleyip oynayabileceğimiz oyunlardan.

2. vespertine

vespertine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap verebilecek kimse yok mu?

3. 18752087200

18752087200 Forum Okuru

iki arabadan birinin hızı 50 diğeri 60 ve yol 165 km ise kaç saat sonra karşılaşırlar

Oynayabileceğimiz bilgisayar oyunları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar oyununda kaybedince bebeği öldürdü

Bilgisayar oyununda kaybedince bebeği öldürdü

İspanya’nın Katalonya bölgesinde, oyun konsolunda oynarken oyunu kaybetmesine denen olduğu için 11 aylık bebeği öldüren gence 18 yıl hapis cezası verildi. Tarragona kentindeki mahkeme, 19 yaşındaki Dominik Cumhuriyeti vatandaşı Luigi Duman Guzman’ın, 1 Eylül 2007’de, eline dokunarak bilgisayar oyununu kaybetmesine neden olduğu için başına ve midesine vurduğu 11 aylık bebeğin ölümüne...
  2. çocuğunuzla oynayabileceğiniz oyunlar :)

çocuğunuzla oynayabileceğiniz oyunlar :)

SICAK SOGUK Cocuklar, evde oynayabileceginiz oyunlardan biri de Sicak-Soguk oyunudur. Sicak-Soguk oyununda amac ev icinde gizlenen birseyi bulmaktir. Gizlenecek sey bir ortu, ufak bir alet ya da herhangi bir sey olabilir. Once bir ebe secilir. Ebe secerken tekerlemelerden yararlanabilirsiniz. Ebe odanin disina cikar. Kalan oyuncular esyayi, odanin beraberce kararlastirdiklari bir kosesine...
  3. Age Of Empires Oyununu Online Şekilde oynayabileceksiniz.

Age Of Empires Oyununu Online Şekilde oynayabileceksiniz.

age of empires online oyna indir linki hileleri ücretsiz indirmek için gerekli bilgiler ve tanıtım videosu... Age of empires oyununun değişik değişik versiyonları vardı meleklerim. Şimdi bu oyun da online olmuş. Bu oyunu online oynayabilmek için Home Page | Age of Empires Online sayfasındaki küçük proğramcığı indirdikten sonra gerekli proğramlar iniyor ben indirdim ve oynuyorum inanılmaz güzel...
  4. tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var

tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var

tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var ? Selam arkadaşlar acaba tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var
  5. Yılbaşı İçin Evde Oynayabileceğiniz Oyunlar 2013

Yılbaşı İçin Evde Oynayabileceğiniz Oyunlar 2013

Bu konu; yılbaşı evde oynanabilecek oyunlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı yavaş yavaş yaklaşıyor. 2012 yılının son günlerini yaşarken, yılbaşı gecesi ne yapacağınız konusunda da aşağı yukarı bir fikir sahibi olmuşsunuzdur. Ya arkadaşlarla dışarı çıkılacak ya da şirin bir ev toplantısında çoluk çocuk bir araya gelinip, yenip içilecek. Maksat bir arada olmak olsun...

Sayfayı Paylaş