gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Oysa Çoktan SobeLedi Hayat..

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Oysa Çoktan SobeLedi Hayat.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o halkını çok severdi

o halkını çok severdi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Oysa Çoktan Sobeledİ Hayat

Oysa Çoktan Sobeledİ Hayat

Kimilerine göre küçük, aldığım derslere göre büyük, uzun ve de paylaşılası bir ömür yaşadım. Gün geldi acımdan kıvrandım, gün geldi mutluluklara teğet geçtim, gün geldi yer çekiminden etkilenmeyecek kadar mutlu oldum ama yaşadım, hep hataya inat, hayatı seve seve yaşadım. Pişmanlıklarım oldu zaman zaman... Bazense keşkelerle tükettim saatleri, yanlışlarıma teslim oldum. Pişmanlıklarımın en...
  3. Çoktan Sobeledi Hayat(!)

Çoktan Sobeledi Hayat(!)

Kimilerine göre küçük, aldığım derslere göre büyük, uzun ve de paylaşılası bir ömür yaşadım. Gün geldi acımdan kıvrandım, gün geldi mutluluklara teğet geçtim, gün geldi yer çekiminden etkilenmeyecek kadar mutlu oldum ama yaşadım, hep hataya inat, hayatı seve seve yaşadım. Pişmanlıklarım oldu zaman zaman... Bazense keşkelerle tükettim saatleri, yanlışlarıma teslim oldum. Pişmanlıklarımın en...
  4. Oya Okar hayatı

Oya Okar hayatı

oya okar hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kimdir, oynadığı diziler, dizileri, filmleri, biyografi, biyografisi, yaşı, kaç yaşında, haberleri, Oyunculuğunu beğendim ve zarif ve narin bulduğum isimlerin başında geliyor Oya Okar... Bilmem sizde ben gibi düşünüyormusunuz Melek'ler :) İşte buyrun Oya Okar:) Oya Okar (d.1986, İstanbul), Türk sinema ve dizi oyuncusu. İstanbul...
  5. Bram Stoker hayatı ve o çok meşhur filmi

Bram Stoker hayatı ve o çok meşhur filmi

Yaşamı 1847'de Dublin'de dünyaya geldi. Yedi çocuklu, orta halli Abraham Stoker ve Charlotte Mathilda Blake Thornley çiftinin üçüncü çocuğu idi. Babası Abraham, tiyatro tutkunu bir devlet memuruydu. Babasının adı olan Abraham adını alsa da her zaman “Bram” ismin kullanmayı tercih etti.[1] Stoker, yaşamının ilk yıllarında doktorların teşhis edemediği bir nedenden ötürü yatalak hasta idi....

Sayfayı Paylaş