gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Oysa herkes öldürür sevdiğini ..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ezelime bak hele kurban annesi :D

Oysa herkes öldürür sevdiğini .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes onun böbreğini istiyor

Herkes onun böbreğini istiyor

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde yaşayan ve bir tesadüf sonucu 3 böbreği olduğunu öğrenen vatandaş, böbreklerinden birini bağışlaması için gelen taleplerden bunaldığını, böbreklerinin bağışlanabilir nitelikte olmadığını söylüyor. Abdullah Kanlı (42), yaptığı açıklamada, 1997 yılında yüksek tansiyon ve kalbindeki ritm bozukluğu şikayetiyle doktora gittiğini, yapılan tetkikler ve incelemeler ile...
  2. "Herkes Öldürebilir Sevdiğini"

"Herkes Öldürebilir Sevdiğini"

Kulak verin sözlerime iyice, Herkes öldürebilir sevdiğini Kimi bir bakışıyla yapar bunu, Kimi dalkavukça sözlerle, Korkaklar öpücük ile öldürür, Yürekliler kılıç darbeleriyle! Kimi gençken öldürür sevdiğini Kimileri yaşlı iken öldürür; Şehvetli ellerle öldürür kimi Kimi altından ellerle öldürür; Merhametli kişi bıçak kullanır Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur. Kimi aşk kısadır, kimi uzundur,...
  3. Herkes Ona O Ardaya Hayran

Herkes Ona O Ardaya Hayran

Aslanım Kenanım İmirzalıoğlum Galatasaraylıymışsın bir kez daha sevdim seni :D:D EZEL DİZİSİNİN SEVİLEN OYUNCUSU KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN KİMA HAYRAN OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE ŞAŞIRACAKSINIZ. Tüm Türkiye’nin hayran olduğu Kenan İmirzalıoğlu'nun kime hayran olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız... Kenan İmirzalıoğlu…Best Model of the World yarışmasında birinci olduğu günden bugüne kadar her...
  4. onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

onun beni sevdiğini nasıl anlarım?

kaçamak bakışlar ,yakınlaşmalar,beni tanımaya çalışıyor,arada küsmeleri ve kaprisler de var,şuan uzaktayız bi mesaj falan atmıyor ondan uzakta olduğum için bana tavır yapıyor?ben se onun aklının bi başkasında olduğunu düşünüyorum.benden önce hoşlandığı ve ona sırt çeviren bi kız..

Sayfayı Paylaş