gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

oysa sen başka dillerdesin...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oysa sen başka dillerdesin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İletişimde sen dilimi ,ben dilimi kullanılmalı.

İletişimde sen dilimi ,ben dilimi kullanılmalı.

Kişiler arası ilişkilerde unutulmaması gereken nokta duygularımızın bizi ve kurduğumuz iletişimi etkilemesidir. Düşüncelerimizi karşımızdaki insanlara iletirken cümleleri kurgulayışımız “sen dili”yle ya da ben diliyle olabilir. Ofis içinde iş arkadaşlarımızla ya da özel hayatımızdaki kişilerle iletişim kurarken tarzımız, kullandığımız kelimeler ve cümleler karşımızdaki kişi üzerinde farklı...
  2. Demir Demirkan - Sen Başkasın

Demir Demirkan - Sen Başkasın

Aşkın yolunda yürüdüm Sonunda yandım uğruna Sensiz kaldım Şarkını yazdım dağlara, taşlara Yürürüm yollar hep uzun, ince Sıraya dizince seniyine de sen En baştasın Sen başkasın Geçse de günler Geceler yetmez,ağlasam uğruna Baksam görmem,dinler duymam Yoksan yanımda
  3. Sen yetiştir, o iyileştirsin

Sen yetiştir, o iyileştirsin

Sen yetiştir, o iyileştirsin Fesleğenin birçok hastalığı geçirmede çok faydalı olduğu belirtiliyor İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, fesleğen başta romatizma ve eklem ağrıları olmak üzere bronşit, astım ve cilt hastalıklarını gidermede çok etkili bulundu. Türkiye ve Avrupa'da yüzyıllardır geleneksel tıpta kullanılan fesleğenin yararları üzerine araştırma yapan İngiliz...

Sayfayı Paylaş