gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

oysa seni

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

oysa seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - O Sensin

Grup 84 - O Sensin

sana deli bir vücuttan ne beklenirse onu yaptım sarıldım... kendimde değilim sende suçlusu yokki günahsız aşk olmaz yanıldım geldim işte bu hayattan kurtul diye yardım istemiştin benden .! ahh darılmak yok sevdiğim bu senin hikayende senden güzeli var artık adını sorma o sensin... hatırla sen demiştin unutmak kolay olur o zaman haydi unuttur... ahh darılmak yok sevdiğim bu senin hiayense...
  2. Sezen Aksu - O Sensin

Sezen Aksu - O Sensin

O sensin, o sensin Süzülür sabahlar Uyanır hatıralar Gelir iyonya'dan İzmir'in sokaklarına Yasemin kokusuyla Geçmişin dokusuyla Ayrılık korkusuyla Sarılır boynuna Çağırır usulca Unutulmuş saf çocukluğum Gülümser ilk aşkım Hemen hafifler burukluğum Ben oralarda doğdum Köklerim o topraklarda Tarihin sırlarıyla Ölmek isterim orada Acılar, yaslar Gizlenir kuytulara Sonra günahlar Uzanır...
  3. Seksendört - O sensin

Seksendört - O sensin

sana deli bir vucuttan ne beklenirse onu yaptım sarıldım kendimde değilsem eğer suçlusu yok ki günahsız aşk olmaz yanıldım geldim işte bu hayyattan kurtul diye yardım istemiştin benden ahhhhhh darılmak yok sevdiğim bu senin hikayense senden güzeli var artık adını sorma o sensin hatırla sen demiştin unutmak kolay olur o zaman hadi unuttur ahhhhh darılmak yok sevdiğim bu senin hikayense...
  4. O adam sensin..............!!

O adam sensin..............!!

Acılarımın en büyük ilacı Sen başımın tacı Aklımı başımdan alan Beni dertlere salan O adam sensin Damağımdaki en leziz tadım Yıllanmış şarabım Sensiz çok yalnızım Bitmeyen kalp sızım O adam sensin Hayallerimi süsleyen Rüyalarımda gezen Kulaklarımda ses Yüreğimde ateş O adam sensin Sen başıma gelen en güzel, En...
  5. hala içimdedir o seten pijama

hala içimdedir o seten pijama

dar pijama dar pijamalı kızlar ben kaçarak evlendim ama kaynanmlarla pek anlaşamadık kaçtık ve istn. gittik eşimle konuştuk eşimin 15 gün izni bitmeden hemen nikah düğün yapacaz.neyse 1 hafta içinde nikah oldu ve düğün tihi belirledik ama kaynanamlar hiç karışmadılar elimizde sadece 3 milyar para var herseyi kendimiz hallettik düğünden bir gece önce eşim anne kendi aramızda evde kına gecesi...

Sayfayı Paylaş