gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oyun Hamuru İle Portakal Yapın...

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

][​IMG]

][​IMG]

Oyun Hamuru İle Portakal Yapın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Bir Oyun Hamurudur Aslinda

Hayat Bir Oyun Hamurudur Aslinda

HAYAT BİR OYUN HAMURUDUR ASLINDA Her zaman ki gibi oğlunu okuldan almaya gitmişti genç bayan. Oğlu henüz 6 yaşındaydı ve anasınıfına gidiyordu. Her gün yeni şeyler öğreniyordu. Oğlunu almaya her gün yarım saat erken gidiyordu. Sınıfın bir köşesinde oturup oğlunu izliyordu yarım saat boyunca. Bugün de aynısını yapmıştı. Bugün kü konuları oyun hamurundan şekiller yapmaktı. Özenle arabasını...
  2. Oyun Hamuru Hastalık Saçıyor..Dikkat!!

Oyun Hamuru Hastalık Saçıyor..Dikkat!!

Ben nedense hiç sevemdim bu oyun hamurlarını.Boş boşunada sevmemişim baksanıza hastalık saçıyormuş.Bu oyun hamurlarından çocuğuma almadım ve bu yazıdan sonra asla almam artık...Buyrunuz meleklerim.... Oyun Hamuru Hastalık Saçıyor Sağlıksız Oyuncaklar!!! İlköğretim birinci sınıflar ve anasınıfı öğrencilerinin en çok kullandığı kırtasiye malzemelerinden boyalı oyun hamurları tehlike...
  3. Marshmallow ile şeker hamuru yapımı

Marshmallow ile şeker hamuru yapımı

marshmallow yapımı marshmallow şeker hamuru şeker hamuru yapımı video Malzemeleri 450 gr (üç paket) marshmallow şeker 4 yemek kaşığı su 500 gr pudra şekeri Bir tutam tuz Yapılışı Şekerleri bir kaseye koyun ve kaseyi su dolu bir tencerenin içinde benmari usulü ısıtmaya başlayın. Tencereyi orta ateşte tutun, şekerleri erirken karıştırmayı unutmayın. Şekerin çok fazla erimemesi ve içine...
  4. Marshmallow ile Şeker Hamuru

Marshmallow ile Şeker Hamuru

Merhaba arkadaslar.Seker hamurundan yapilan süslemeli pastalar harika görünüyor tadi da harika.Seker hamuru yapmaya calistim ama hic bir zaman istedigim gibi olmadi.En sonunda marshmallov ile denemeye karar vedim.Birisinden duymustum ama elimde net bi tarif yoktu.Kendi kendime denedim ve cok güzel oldu.Sizlerle paylasmak istedim.Marshmallow her markette bulunan birseydir zaten.Resimdeki...
  5. Evde Oyun Hamuru Yapımı nasıl oluyor acaba

Evde Oyun Hamuru Yapımı nasıl oluyor acaba

Selam hanımlar duydum ki çocuklarımız için aldığımız oyun hamurlarının içinde katkı maddesi varmış. Aklıma oyun hamurunu evde yapmak fikri geldi de nasıl yapılır işte onu bilmiyorum aranızda Evde Oyun Hamuru Yapımı hakkında bilgisi olan varsa bir zahmet yazsın bana

Sayfayı Paylaş