gebe
  1. mahidesarp

mahidesarp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

oyun oynamak istiyorum da

Konu, 'Oyunlar' kısmında mahidesarp tarafından paylaşıldı.

günaydın herkese arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve oyun oynamak istiyorun ama linki açamıyorum teşekkürlerconcon

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar aramıza hoş geldiniz, hangi oyunu oynamak istiyorsunuz linkini atabilir misiniz buraya ?

3. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Oyun oynamak istiyorsanız Mstarı tavsiye ederim çok güzel bir oyun :3

4. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Oyun oynamak isteyenler için çok güzel bir oyun Mstar severek oynuyorum <3

5. miskamsgims

miskamsgims Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Denicem bunu : ))

6. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Mutlaka deneyin çok mutlu olacaksınız süper bir oyun Mstar :D

oyun oynamak istiyorum da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun oynamak

Oyun oynamak

Rüyada oyun oynamak, gurur ve alay etmeye ve dinde eksiklige isarettir. Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve söhrete, bazen de rüya sahibinin uyaniklikda yapacagi alay ve muhalefete isarettir. Yüzük oyunu, emrolunan seyleri örtmeye isarettir. Bazen de yüzük oyunu kuyumcuya isarettir. Oyun oynamak hangi cinsi olursa olsun umumiyetle gurur, kibir ve bos islerle zaman geçirmeye isarettir.
  2. Oynamak

Oynamak

Sıkıntıdır. Ama çocukların oynadığını görmek aile için hayırlı olay, olumlu iştir.Rüyada oynamak musibet, hastalik ile yorumlanir. Bazi tabirciler demislerdir ki: Bir kimse rüyada oynadigini görse, bir musibete ugrar, veya hasta olur. Yahut halk arasinda itibari düserek isi rezalete varir. Taninmis bir kisinin karsisinda oynadigini görmek, o kimseyle alay etmege delalet eder. Kendi karsisinda...
  3. Dolunay Soysert cahide sonkuyu oynamak istiyormuş

Dolunay Soysert cahide sonkuyu oynamak istiyormuş

‘BENİM ANNEM BİR MELEK’ ADLI DİZİDE ECE ROLÜYLE İZLEDİĞİMİZ DOLUNAY SOYSERT, HAFTA SONU'NA KONUŞTU. Son dönemde ‘Benim Annem Bir Melek’ adlı dizideki Ece karakteriyle gündeme gelen ve kayınvalidesi Neriman’ rolündeki Oya Başar’la yaşadığı çekişmelerle herkesi güldüren Dolunay Soysert, oyunculuğunun önceki döneminde komediden uzak karakterlere bürünmüştü. ‘Cumhuriyet’ filminde Atatürk’ün...
  4. ay'la oyun oynamak istermisin

ay'la oyun oynamak istermisin

ay'la oyun oyun oynuyoruz ebe sensin sevgili meliş:D:D oyun başaldı buyrun:D:D
  5. Burak Özçivit Merve Boluğur İle Oynamak İstiyor

Burak Özçivit Merve Boluğur İle Oynamak İstiyor

burak özçivit haberleri merve boluğur haberleri Sevgili melekler, başarılı ve yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yeni dizisi için bayan başrol oyuncusu olarak Merve Boluğur ile oynamak istediğini belirtti. "Muhteşem Yüzyıl"da Malkoçoğlu'nu oynayan Burak Özçivit, önümüzdeki sezon "Çalıkuşu"nda Kamuran'ı canlandıracak. İddiaya göre Burak, Kamuran'la aşk yaşayacal Feride'yi,...

Sayfayı Paylaş