gebe
  1. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

oyun parkı mı beşik mi

Konu, 'Gebelik' kısmında özlem demet tarafından paylaşıldı.

oyun parkı beşik oyunparkı beşik oyunları kızlar yardımcı olur musunuz bebeğimiz için mobilya beşik mi alsak yoksa oyun parkı mı hangisi daha kullanışlı aceba ecrin_bebek

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yakınlarımdan aldığım duyumlara göre kesinlikle oyun parkı... hem kibar hem kullanışlı üstelik katlanabiliyor.. uğraş istemiyor... çok küçükken altını değişmen için bile ayrı bir kat yeri var =)
    Karar senin tabi ki

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede oyun parkı.. ilerde bebeğinizin aklı erdiğinde oda takımı almak daha iyi...
    Oyun parkı en mantıklısı hemde ilerde oyuncak deposu olarakta kullana bilirsiniz artı istemediğiniz zamanlardada kaldırıp az yer kaplayarak diğer bebkleriniz içinde kullana bilirsiniz..

4. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

oyun parkı,

Ben oğluma aldım memnunum 4 yaşına kadar kullanıyor.

En büyük boyunu aldım ileride oyun havuzu gibi kullanırım diye güvenlide..

hemde katla istediğin yere götür.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim kayınçoların bebe üzerine mağaza zinciri var..Sana önerim oyun parkı benimde yeğenim oldu ona oyun parkı aldık kaynımın tavsiyesi üzerine daha kullanışlı daha aparatlı titreşimli ışıklı oyuncaklı müzikli çok güzell alırsan oyun parkı al mobilya kendini bırakıyo sonra;)

6. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

bende oyun parkı düşünüyordum ama bebek 6 aydan sonra rahat yatamıyor sağa sola dönerken çarpıp uyanıyor diye duydum kafam karıştı yaaa birde benim alacağım normal boyutlarda fazla büyük deil. baby rose nin.

7. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bencede oyun parkı, daha kullanışlı oluyor

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Oyun parkının daha kullanışlı olacağını düşünüyorum hem ilerde oyun oynarken onun güvenliği açısından da oyun parkı daha bir emniyetli gibi geliyor.

oyun parkı mı beşik mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik mi bekarlık mı?

evlilik mi bekarlık mı?

tabiki evlilik...bekarlık sultanlıksa evlilik hanedanlıktır(tabi burnumuzdan kıl aldırmıcaz ya:D:D:D)
  2. Beşik

Beşik

Bekar için sevince, kadın için çocuğa, İçinde uyuyan yetişkin insan için dar eve, Beşik satın almak ya da sevinçle içinde bulunmak rahatlığa, şefkatli kadına, oğul evladına delalet eder.Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir. Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik...
  3. Bebeğinize Oyun Parkı :)

Bebeğinize Oyun Parkı :)

Sevgili meleklerim; annelerin iş yaparken kurtarıcısı olacağını düşündüğüm ve en önemlisi güvenilir bir yerde olduğunu bilerek rahat iş yapmalarını sağlayacak bir ürün bence oyun parkları.Sizler için birkaç model ;
  4. Gitmek mi kalmak mı ?

Gitmek mi kalmak mı ?

Erkek yada kadından farketmez sevgili,den Gitmek çok mu zor? Kalmak mı gitmek mi daha zor sevgiliden? Bir gün gelip de bir karar vermek gerektiğinde, arada kalındığında, gitmek ve kalmak birbirine bu kadar yakın ve uzak olduğunda saat dursun ister insan. Herşey donsun..! Hatta o an hiç yaşanmıyor olsun… Sevdiğinden gitmek zorunda olmak canımızı çok yakıyor. İstemeye istemeye gitmek...
  5. Oyun Parklı Bebek Beşik Modelleri

Oyun Parklı Bebek Beşik Modelleri

Doğum yapacak anne adayları tarafından bize gelen sıklıkla bir soru var oda bebeği için uygun olacak beşik modeli...Öncelikle beşik almadan önce beklentilerinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Eğer uzun yıllarca kullanmak istiyorsanız büyüyen mobilya bebek beşiklerini tavsiye ederim. Ama bebeklik dönemin de kullanacaksanız o zaman oyun parklı bir beşik modeli alabilir ve bebeğiniz...

Sayfayı Paylaş