gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Oyuncak bebek

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aşk hayatınızda daha ciddi ilişkilere yönelin ;aksi halde hem kendinize hem de karşınızdakine zarar verirsiniz.demektir. Aşk hayatınızda daha ciddi ilişkilere yönelin ;aksi halde hem kendinize hem de karşınızdakine zarar verirsiniz.demektir. Aşk hayatınızda ciddiyetsiz ilişkilerden kaçının. Bu şekilde hem kendinize, hem de karşınızdaki kişiye zarar verirsiniz. Aşk hayatınızda ciddiyetsiz ilişkilerden kaçının. Bu şekilde hem kendinize hem de karşınızdakine zarar verirsiniz.

Oyuncak bebek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek (oyuncak)

Bebek (oyuncak)

Oyuncak bir bebekle kendisini oynuyor görmek, eglenceli bir toplantiya davet edilecegine; eger bebegi satin almissa veya hediye edecekse, pismanligi uzun sürecek bir hata isleyecegine isarettir.
  2. Oyuncakların Bebek Gelişimindeki Önemi

Oyuncakların Bebek Gelişimindeki Önemi

. Oyuncakların Bebek Gelişimindeki Önemi Oyuncaklar, dünyaya gözlerini açtığı ilk andan itibaren bebeğin hareketlerine düzen getiren, zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal gelişimlerine yardımcı olan, hayal gücünü ve yaratıcı yeteneklerini geliştiren en önemli araçlardır. Bebeklerde seçme ve değerlendirme duygusunu geliştiren oyuncaklar, onu kendi kendine karar vermeye yönlendirir, farklı...
  3. oyuncak bebeğim berrin :))))

oyuncak bebeğim berrin :))))

Kızlar bu benim oyuncak kızım berrin. üzerindeki yeleği kendi ellerimle ördüm.düz bi model ama azıcık ördüm,pul filan diktim hoby olsun uğraş olsun die.
  4. Bebek Örgü Oyuncaklar

Bebek Örgü Oyuncaklar

Bebek Örgü Oyuncaklar- Selam kızlar sizden bebeğim için örgü oyuncak modelleri istiyorum yapılışını ve modellerini sunmanız kafi olacaktır, şimdiden tşk ediyorum. Lale...
  5. Bebek Örgü Oyuncakları modelleri

Bebek Örgü Oyuncakları modelleri

Bebek Örgü Oyuncaklar Bebek Örgü Oyuncakları Bebeğinizin oyuncağını kendiniz mi yapmak istiyor sunuz? O halde size çok şık ve şirin mi şirin örgü bebek oyuncakları modellerini sunuyoruz Melek'ler, hadi buyrun gari:)

Sayfayı Paylaş