gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

oyuncaklarda şimdi seda ertan modası geliyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

UZAKDOĞU'NUN EN BÜYÜK OYUNCAK FİRMALARINDAN TOYS BİG, SEDA ERTAN'A TEKLİFİNDE BULUNDU.

Uzakdoğu'nun en büyük oyuncak firmalarından Toys Big, Seda Ertan'a 'Senin bebeğini üretelim' teklifinde bulundu.

Ünlü manken, fotoğraflarını internette görüp çok beğendiklerini söyleyen şirket yetkileri ile el sıkıştı. Ertan'a benzeyen ve sadece 1500 adet üretilecek olan bebekler, mart ayından itibaren Toys Big mağazalarında satışa sunulacak.

gecce.com

oyuncaklarda şimdi seda ertan modası geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SEDA ERTAN Camiada Güvenilir Erkek Kalmadı

SEDA ERTAN Camiada Güvenilir Erkek Kalmadı

BİZİM CAMİADA GÜVENİLİR ERKEK YOK PODYUMLARIN BAŞARILI MANKENLERİNDEN SEDA ERTAN, BU BAYRAMI ANTALYA’DAN GELEN AİLESİYLE BİRLİKTE GEÇİRDİ. Annesiyle uzun uzun sohbet eden Ertan, evlilik konusu açılınca camiadan dert yandı. Ünlü manken, 'Benim için aşktan daha önemlisi güvenilir bir sevgilimin olması. Malesef bizim camiada böyle biri kalmadı. O yüzden acele etmiyorum' diye konuştu.
  2. Seda Ertan anne oluyor...

Seda Ertan anne oluyor...

SEDA ERTAN'IN BEBEĞİ OLUYOR! ÜNLÜ MANKEN SEDA ERTAN'IN BEBEĞİ OLUYOR.. Uzakdoğu'nun en ünlü oyuncak firması, Seda Ertan'ın yüz prototipinden oyuncak bebek yapmak için kendisine teklif getirdi. Ertan, firma yetkililerine oyuncakların arkasına küçük bir Türk bayrağı konulmasını şart koştu. Seksi mankenin bebekleri kısa sürede oyuncakçılardaki yerini alacak.
  3. Karpuz kol modası geliyor

Karpuz kol modası geliyor

karpuz kol elbise modelleri karpuz kollu elbise modelleri kol kollu gelinlik Çok eski zamanların modası olan karpuz kol modası yeniden ve yeni haliyle geri geliyor:)Ben küçükken karpuz kollu bir çok elbisem vardı.Annem güzel güzel kumaşlar alır bana çeşit çeşit karpuz kollu kıyafetler dikerdi.Çok severdim.Şimdi olsa şimdi de giyerim:)Ama artık annem yaşlandı, bende büyüdüm artık:):):)Zaman...
  4. dolgu topuk modası şimdi botlarda

dolgu topuk modası şimdi botlarda

dolgu topuklu botlar dolgu topuk kışlık ayakkabı modelleri Yazın sıklıkla rastladığım ve kullandığımız dolgu topuk terlikler ayakkabılar günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olmuştu şimdi ise kışlık botlarda bootilerde dolgu topuklar yine ön plandı işte o birbirinden güzel modeller
  5. Deri Modası Geliyor

Deri Modası Geliyor

2012 deri modası deri çantalar 2012 deri çanta modelleri deri ceket modelleri burada melekler Bu sezon ve önümüzdeki sezonlarda deriler hep hayatımızda olacaklar. Kadınlar hiçbir zaman yeterli çantaya sahip olmaz! Onlar için her zaman yeni bir tanesine ihtiyaç vardır. 2011-2012 Sonbahar/Kış sezonu için hazırlanan deri ve dantel karışımı çantalara mutlaka bir göz atın. Zarf şeklinde çantalar,...

Sayfayı Paylaş