gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Oyuncu Bekir Aksoy Nişanlandı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bekir aksoy haberleri bekir aksoy

Sevgili melekler, oyuncu Bekir Aksoy evlilik yolunda ilk adımını attı. Oyuncu, Gamze Çavuşoğlu ile nişanlandı. Çift, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir kafede görüntülendi. Aksoy, düğün tarihiyle ilgili sorulara “Yakın” yanıtını verdi.

bekir-aksoy.jpg

Oyuncu Bekir Aksoy Nişanlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bekir aksoy

bekir aksoy

Gerçek Adı : Bekir Aksoy Doğum Tarihi : 18 Mart 1969 Doğum Yeri : Ankara Eğitimi : Lisans 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu.19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber "Damdaki Kemancı" oyununda küçük bir rol oynadı. Sonra Haluk Kurtoğlu ile "Tohum ve Toprak"ta yine küçük bir rolü oldu....
  2. Bekir AksoY

Bekir AksoY

18 Mart 1969 Ankara doğumlu.İstanbulda yetişmiş olup; emniyet mensubu bir babanın çocuğu. Ailesindeki sanat yatkınlığı üzerine; futbolcu olmayı çok isterken annesi ve babannesinin ısrarlarıyla sahneye adım atmış bir oyuncu. 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu.19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber...
  3. Bekir Aksoy hayatı

Bekir Aksoy hayatı

bekir aksoy hayatı bekir aksoy biyografisi bekir aksoy hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, Yakışıklı ve başarılı oyuncu Bekir Aksoy hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! (d. 18 Mart 1969) 1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu.19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber...
  4. Bekir Aksoy sevgilisi ile tatil keyfinde

Bekir Aksoy sevgilisi ile tatil keyfinde

bekir aksoy bekir aksoy ve sevgilisi un sevgilisi alex aksoyun yeni bekir aksoy, sevgilisi, kim, alex, menisküs ameliyatı, sonrası, tatilde, resimleri, haberleri sizler için geliyor arkadaşlar Geçtiğimiz günlerde menisküs ameliyatı olan, yakışıklı oyuncu Bekir Aksoy, sargıları alınınca soluğu tatilde aldı ve sevgilisi Alex'inde gelmesi ile keyfi ikiye katlandı Melek'lerim. Ne diyelim;...
  5. Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Bekir Aksoy Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Acaba aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var mı_Ben Bekir Aksoy Kimdir merak ediyorum şayet aranızda Bekir Aksoy Kimdir bilen var ise bana kıcasa bilgi versin.

Sayfayı Paylaş