gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Oyuncu Evrim Akının Korkuları

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

evrim akının evi Herkesin korkuları oyuncu Evrim Akın, korkularından bahsediyor....

'HER GECCE KÂBUS GÖRÜYORUM'
    OYUNCU EVRİM AKIN KORKULARINI ANLATTI. EN ÇOK GÖK GÜRÜLTÜSÜ, GEÇ SAATTE SOKAKTA OLMAK VE YILLARDIR HER GECE RÜYASINA GİRİP ONU ENSESİNDEN VURAN ADAM ONU KORKUTUYOR..

Oyuncu Evrim Akın verdiği bir röportajda, gök gürültüsünden ve gecce geç saatte sokakta olmaktan çok korktuğunu itiraf etti...

Akın, bir diğer korkusunun da her gecce gördüğü kabus olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu yıllardır gördüğü rüyasını şöyle anlattı: 'Sürekli gördüğüm bir kabusum var. Her gecce ensemden biri beni vuruyor. Bir saat içinde öleceğim söyleniyor. Bunun üzerine ben de annem ve en yakınlarımdan yardım istiyorum. Ancak hiçbiri bana yardım etmiyor. Hatta alaycı bir gülümsemeyle; 'Üzgünüz, vaktin doldu' diyorlar.' Akın, bir terapistten yardım aldığını da sözlerine ekledi.
    Günaydın

Oyuncu Evrim Akının Korkuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bez Bebek Tan Sağtürk ve Evrim Akın Resimleri

Bez Bebek Tan Sağtürk ve Evrim Akın Resimleri

bez bebek evrim akın resimleri bez bebek isimleri tan sağtürk resimleri
  2. bez bebek Evrim Akın

bez bebek Evrim Akın

bez bebek filmi bez bebek evrim akın evrim akın ayak Evrim Akın Dizideki Karakteri: Nana Doğum tarihi: 1979 Doğum yeri: Ankara Eğitimi: - Oynadığı Filmler : 2007 - Bez Bebek: Bez Bebek Nana 2004 - Avrupa Yakası: Selin 2003 - Analık 2003 - Estağfurullah Yokuşu 2001 - Nisan Yağmuru
  3. korku

korku

korku ....bırşeylerden korkmak..karanlıktan,sesızlıkten,yanlızlıktan..vs...
  4. Evrim Akın hayatı

Evrim Akın hayatı

evrim akın evrim akin eylem akın evrin evrim akın hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, yaşı, hakkında bilgiler, aslen nereli, nereli, dizileri, filmleri, "Avrupa Yakası" adlı diziden tanıdıığmız genç ve güzel oyuncu Evrim Akın hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda... Evrim Akın, (d. 1979 Ankara), oyuncu. Babasını 17 yaşında kaybeden oyuncu...
  5. Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

küçük ağa dizisi oyuncuları, küçük ağa dizisi oyuncu kadrosu, küçük ağa dizisi Sevgili melekler, Kanal D'nin komedi dizisi Küçük Ağa çok yakında başlıyor. Tanıtım fragmanlarını izlediğimiz Küçük Ağa dizisinin başrolünde Emir Berke Zincidi'yi izleyeceğiz. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle... Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Küçük Ağa'nın başrollerinde Birce Akalay, Sarp...

Sayfayı Paylaş