gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Oyuncu Fulya Zenginer Uyuz Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Oyuncu Fulya Zenginer Uyuz Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, dizilerden tanıdığımız başarılı genç oyuncu Fulya Zenginer uyuz oldu. Sokakta bulduğu bir köpek yavrusunu evde iyileştirmeye çalışırken uyuz olan Zenginer ile ilgili haber şöyle...

Sevilen oyuncu Fulya Zenginer'in hayvan sevgisi başına dert oldu. Güzel oyuncu, İki hafta önce dizi çekimleri sırasında sokakta bulduğu köpek yavrusunu iyileştirmek isterken uyuz oldu.

Veterinere götürdüğü minik köpeği daha sonra evinde misafir eden Zenginer, "Bir anda tatlı tatlı kaşınmalar başladı. Soluğu doktorda aldım ve malesef uyuz olduğumu öğrendim" dedi.

Oyuncu Fulya Zenginer Uyuz Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fulya..

Fulya..

Kısmettir. Rengi ve şekli ile ilgili yorum yapılır.Rüyada fulya çiçegi görmek ve koklamak, gelecek günlerinizin çok mutlu geçecegine ve sizi candan seven insanlarin bulunduguna delalet eder.
  2. Fulya zenginer

Fulya zenginer

fulya zenginer facebook fulya zenginer ayak ayakları
  3. Fulya Zenginer kimdir

Fulya Zenginer kimdir

fulya zenginer nereli fulya zenginer kimdir, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri "İki Aile" ve "Dokdorlar" - "Küçük Kadınlar dizilerinden tanıdığımız Fulya Zenginer hakkında merak ettiğiniz herşey bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler! Fulya Zenginer (d. 21 Temmuz 1989, İstanbul) Türk dizi oyuncusu. İlk ve Orta okulu Zeytinburnu Nuri...
  4. Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fulya Zenginer Fotoğrafları

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fulya Zenginer Fotoğrafları

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fotoğrafları Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fotoları Sevgili melekler, genç, güzel ve başarılı bir oyuncunun birbirinden güzel fotoğraflarıyla karşınızdayız yine :) Bu yazımızda Benim İçin Üzülme dizisi Büke fotoları paylaşacağız sizlerle. Dizide Büke karakterini Fulya Zenginer canlandıracak :) Oyuncu Fulya Zenginer 21 Temmuz 1989 yılında İstanbul‘da...
  5. Benim İçin Üzülme Fulya Zenginer Resimleri

Benim İçin Üzülme Fulya Zenginer Resimleri

Bu konu Fulya Zenginer resimlerine yer vermektedir. Fulya Zenginer şu sıralar ATV ekranlarının yepyeni dizisi olan "Benim İçin Üzülme" de Buke karakterini canlandırıyor. Dizi yeni olmasına rağmen oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Mahsun Kırmızıgül imzalı dizi de Buke rolünü canlandıran Fulya Zenginer daha önce Tövbeler tövbesi ve Küçük Kadınlar dizisin de seyretmiştik. Sanatçıya...

Sayfayı Paylaş