gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

merve sevi, merve sevi haberleri, merve sevi evleniyor
    Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu ıkmayan ve basından uzak kalan oyuncu Merve Sevi geçtiğimiz akşam nişanlandı. Bir süre Şahan Gökbakar ile de birliktelik yaşayan Sevi bir yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Hakan Özten ile nişanlandı. Sevi, önceki akşam Özten'in yaptığı evlilik teklifini kabul etti. Mutluluktan havalara uçan genç oyuncu, nişan yüzüğünü parmağına taktı. Sevi ve sevgilisinin önümüzdeki yaz nikah masasına oturmayı planladığı öğrenildi.

merve-sevi.JPG

Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merve Sevi Biyografisi

Merve Sevi Biyografisi

merve boluğur hangi liseden mezun merve boluğur ne mezunu lise hangi ajansta İlk olarak reklam filmlerinden tanıdığımız Merve Sevi daha sonra "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" dizilerinde yer aldı. İyi bir oyuncu olmak için sürekli kendini geliştiren Merve, her zaman iyi projelerde yer almak istiyor. Kimlik Adı: Merve Sevi Doğum Yeri, Tarihi: İstanbul, 24...
  2. Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!.

Güzel oyuncu merve sevi, nişantaşı’nda uğradığı tacizi anlattı!.

Merve Sevi,2 yıl önce yılbaşında Nişantaşı'nda yaşadıklarını anlattı: Ben yemeğe gidiyordum aslında. O yolu kullanmak zorundaydım. Annemle kardeşimle oradan geçmek zorundaydım. Adamın teki elle taciz etti beni. Ben kardeşimin elini tuttuğum için onun eli sanıyordum. O küçük ya; Oğuz arkamdan geliyor diye onun eli sanıyordum. Ama elinin kardeşiminkinden biraz büyük olduğunu hissedince...
  3. Merve sevi rolüne hastanede alıştı!

Merve sevi rolüne hastanede alıştı!

SHOW TV'DEKİ 'DOKTORLAR' DİZİSİNİN KADROSUNA BU SEZON ASİSTAN DOKTOR DUYGU OLARAK KATILAN MERVE SEVİ, DİZİ BAŞLAMADAN ÖNCE CERRAHLARI GÖZLEMLEMEK İÇİN AMELİYATA GİRMİŞ. Doktorlar dizisinin yeni doktoru Merve Sevi, Habertürk'te Saba Tümer'in programında rolünü ne kadar ciddiye aldığını anlattı. Sevi, 'Dizi başlamadan önce 2 tane gerçek ameliyata girdim. Biri sezeryandı, biri de safra kesesi...
  4. Merve Sevi kimdir

Merve Sevi kimdir

merve sevi kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. "Yalancı Yarim" adlı dizi ile sükse yapan güzel ve başarılı oyuncu Merve Sevi hakkında merak ettiğiniz bilgileri burada paylaşıyoruz Melek'ler. Merve Sevi 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi 2003-2004 dönemi mezunudur. Şu anda Yeditepe Üniversitesi...
  5. Oyuncu Bekir Aksoy Nişanlandı

Oyuncu Bekir Aksoy Nişanlandı

bekir aksoy haberleri bekir aksoy Sevgili melekler, oyuncu Bekir Aksoy evlilik yolunda ilk adımını attı. Oyuncu, Gamze Çavuşoğlu ile nişanlandı. Çift, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir kafede görüntülendi. Aksoy, düğün tarihiyle ilgili sorulara “Yakın” yanıtını verdi.

Sayfayı Paylaş