gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam bende oyuncu olmak isteyenlerdenim. Hangi özellikler gerekiyor oyuncu olmak için, bunun için oluşturulmuş ajanslar var mı ( bu arada istanbuldayım arkadaşlarım ) yada liseden sonra hangi üniversiteye gitmek gerekiyor. Bana bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gerçekten de oyuncu olmak zor mu ?

2. Doleraa

Doleraa Forum Okuru

Bende oyuncu olmak istiyorum ama hangi okullarda okuman gerekir bilmiyorum benim yanıt vermemdeki amaç oyuncu olmak o kadar zor mu demişsin. Bence oyunculugu gercekten istiyorsan zor olup olmadigi senin icin onemli degildir onu yapmak icin elinden geleni yaparsin. Benim fikrim bu :)

Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  2. Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Merhaba melek ablalar :) Ben 14 yaşındayım ve öğretmen olmak istşiyorum. Hangi okullara gitmem lazım?
  3. polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Selam. Lise 3 öğrencisiyim ve polis olmak istiyorum .Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Cevap için şimdiden teşekkürler..
  4. Saç Dökülmelerinde Hangi Doktora Gitmemiz Gerekiyor?

Saç Dökülmelerinde Hangi Doktora Gitmemiz Gerekiyor?

saç dökülmesi, saç dökülmesi doktoru, saç doktoru Sevgili melekler, gerek günümüz hayat şartları, stres, ırsi kaynaklı ya da kullandığımız kimyasallardan olsun, saç dökülmesi özellikle bayanlarda çok can sıkıcı bir durumdur. Eğer sizin de önüne geçemediğiniz derecede çok ve sık saç dökülmeniz vcarsa hangi doktora gideceğim diye düşünmeyin, buyrun makalemizden size gerekli bilgileri alın......
  5. Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Arkadaşlar bu sitede bu konu üzerine bir sürü şey konusulmuş açıkcası size doğrusunu söylemek . istedim ben bir vampirim gerçek vampirlerden öyle büyüyle felan olunmuyor vampirlik olmak isteyenler wattpad de ayasha nudge olarak arama yapıp bana ulaşabilir nasıl oluncağını anlatırım

Sayfayı Paylaş