gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sinan çalışkanoğlu sinan çalışkanoğlu haberleri

Sevgili melekler, bir dizi seti aşkı daha evlilikle noktalandı. Başarılı oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, Türk'ün Uzayla İmtihanı dizisindeki rol arkadaşı Tuğba Sarıünal ile nikah masasına oturdu. Şanslı Masa ve Kapış Kapış programlarının sunucusu olarak hatırlayacağınız Sinan Çalışkanoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Tuğba Sarıünal ile dünya evine girdi. 8 Temmuz'da nikahları kıyılan çift düğünlerini 7 Eylül'de yapmaya karar verdi. Ünlü çiftin hazırladığı düğün davetiyesindeyse Tuğba Sarıünal'ın gelinlikle verdiği poz yer alıyor.

sinan-caliskanoglu.jpg

Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncu

Oyuncu

Bakınız; Aktör / Aktris.Kişinin bir iş çevirmeye kalkacağına işarettir.
  2. Sinan Tuzcu

Sinan Tuzcu

Sinan Tuzcu (1977- Gaziantep) Yol Arkaşım'ın başrol oyuncularından Sinan Tuzcu, Mimar Sinan Üniversitesi'nde aldığı tiyatro eğitiminin ardından bir süre Londra'da çalıştı. Ihalmurlar Altında adlı yapımla adından söz ettirmeye başlayan oyuncu birçok tiyatro ve operada da halen görev yapmaktadır
  3. Memoli evlendi!

Memoli evlendi!

Ömür boyu mutluluklar:) OYUNCU MEHMET ALİ ALABORA, PINAR ÖĞÜN İLE PERŞEMBE AKŞAMI ANKARA TREN GARI’NDA AİLE BİREYLERİNİN KATILDIĞI NİKÂH TÖRENİ İLE EVLENDİ. Ünlü oyuncu, cumartesi geccesi de İstanbul Sultanahmet’teki tarihi Binbirdirek Sarnıcı’nda dostlarının da katıldığı bir düğün gerçekleştirdi. Çiftin aile dostlarının yanı sıra Gürkan ve Şebnem Uygun, Şevket Çoruh, Haldun...
  4. Sinan Çalışkanoğlu hayatı

Sinan Çalışkanoğlu hayatı

sinan çalışkanoğlu sinan çalışkanoğlu resimleri sinan çalışkanoğlu hayatı, kısaca hayatı, kimdir, kaç yaşında, yaşı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, aslen nereli, nereli, dizileri, filmleri, selena, hades "Selan" adlı dizide Hades rolü ile tandığımız Sinan Çalışkanoğlu, şimdiler de Yahşi Cazibe dizisinde çatlak bir komiseri canlandırıyor Melek'lerim:D:D Sinan...
  5. Kaçarak evlendim

Kaçarak evlendim

merhaba arkadaşlar ben eşimle birbirimize kaçarak evlendik aslında çok mutluyuz ama ailem kaçtığım için bana ve eşime cephe aldı konuşmak istemiyorlar. Kimleri araya koyduksak olmadı bu durum beni çok üzüyor. Aslında onlarda haklılar biliyorum belkide yaptığım olay yanlıştı ama eşimi çok seviyordum yaşım aileme göre evlilik için küçük olunca vermediler o yüzden kaçmak zorunda kaldım tekrar...

Sayfayı Paylaş