gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Oyuncu

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Aktör / Aktris.Kişinin bir iş çevirmeye kalkacağına işarettir.

Oyuncu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şanslı oyunculardan

şanslı oyunculardan

Angelına Jolıe ile Öpüşmek Belki de Her Erkeğin Hayalidir. Ama Son Filmindeki Rol Arkadaşı James Mcavoy Hiç de Öyle Düşünmüyor. ANGELİNE JOLİE İLE ÖPÜŞMEK BELKİ DE HER ERKEĞİN HAYALİDİR. AMA SON FİLMİNDEKİ ROL ARKADAŞI JAMES MCAVOY HİÇ DE ÖYLE DÜŞÜNMÜYOR. In Touch Weekly magazinin haberine göre, şu sıralarda yeni gösterime giren 'Wanted' filminin oyuncusu James McAvoy, filmde Angelina ile...
  2. BKM oyuncuları

BKM oyuncuları

bkm oyuncularının hayatları bkm oyuncuları oyunculari oyuncuları biyografileri aşkları BKM oyuncuları yoğun tempoda çalıştıkları için özel hayatları kalmadığı için set arkadaşlıları yakın arkadaşlığa dönüşmüştü o çiftlerden birinin nişanlandılar mı haberi...... MUTFAK OYUNCULARI NİŞANLANDI MI? BÜŞRA VE MURAT'IN YÜZÜKLERİ KAFALARI KARIŞTIRDI. Mutfak ekibinin başarılı...
  3. Kaderin oyuncularımıyız?

Kaderin oyuncularımıyız?

yaşam güzel , hergün yeni bir gün hergün yeni şeyler, aslında bazen sadece kaderin esiri olduğumuzu düşünüyorum , yani alnımıza yazılmış herşey biz de yaşıyoruz, tıpkı oyuncular için yazılmış senaryolar gibi... böyle düşünmek de istemiyorum aslında çünkü o zaman kendimi kaderin esiriymiş gibi hissediyorum...
  4. Fetih 1453 Oyuncuları oyuncu kadrosu

Fetih 1453 Oyuncuları oyuncu kadrosu

fetih 1453 filminde kimler oynuyor oyuncuları oyuncu kadrosu resimleri Fetih 1453 isimli filmi daha önceden sizlere bu linkte http://www.meleklermekani.com/magazin/199472-fetih-1453-film-kareleri-fragmani.html tanıtmıştık meleklerim. Şimdi bu filmde kimler oynayacakmış onlara kısaca bir göz atalım istedik.
  5. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln

Sayfayı Paylaş