gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Oyuncuların Şüphe Dizisi Hakkında Söyledikleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Yeni bölümünü merakla beklediğim ...son zamanlarda oldukça hoşuma giden diziler arasında yer alıyor "Şüphe"... Bakalım oyuncuları dizi hakkında neler söylemiş =)

• İsmail HACIOĞLU
    İsmail Hacıoğlu’na uzun bir süre sonra tekrar ekranlara dönmesinin nedenini soruldu. İsmail Hacığlu ise bu durumu, dizinin bir kadın hikayesi olmasına , dizi yönetmeninin Abdullah Oğuz olmasına ve ekip arkadaşları ile daha önce çalıştığına bağladı.Hacıoğlu , dizideki karakteri olan Aziz Kutlu’yu şöyle tanımladı : “Aziz Kutlu’yu oynuyorum. Kutlu Ailesi’nin oğullarından biri. Varlıklı bir ailesinin olması ona kesinlikle birçok kolaylık sağlamış, bundan sonra da sağlayacak. Biraz simetri takıntısı olan bir psikiyatr. Yamuk olan şeylere karşı takıntısı var. Ailesiyle birlikte yaşamıyor, ev-ofis olarak kullandığı camdan bir evi var. Aslında Aziz’in cam evde yaşıyor olması onu çok özetleyen bir durum. Çok keyifli ve renkli bir karakter. Umarım altından kalkarız.

• SELİN DEMİRATAR
    Selin Demiratar’da Şüphe dizisi ile ilgili görüşlerini medya ile paylaşan isimlerden. Demiratar’a bu diziye neden evet dediği soruldu. Demiratar ise diziye evet deme sebebini, senaryosunun iyi olmasına, Kanal D ile uzun bir süredir iş yapmak istemesine bağladı. Selin Demiratar, Şüphe dizisinde İpek karakterini canlandıracak. İşte Selin Demiratar’ın ağzından İpek karakterinin özellikleri : “İpek bir ilkokul öğretmeni. Annesinin ölümüyle kendi sıradan hayatının dışına çıkıyor. Çünkü annesiyle ilgili hiç bilmediği gerçekleri; babasının Türkiye’nin en zengin adamlarından biri olduğunu, ona büyük bir miras kaldığını öğreniyor. Bir yandan da annesinin ölümünü araştırıyor. Yeni hayatı onu daha güçlü ve daha akıllı olmaya itiyor.“.

• SERKAN ALTUNORAK
    Bir diğer isim Serkan Altunorak’a ilk olarak Şüphe dizisi nin teklifinin nasıl geldiği soruldu. Serkan Altunorak ise durumu şu şekilde açıkladı : “Melekler Korusun’un son iki bölümünü çekerken Cüneyt rolü için senaryo geldi bana. Ama okurken Tarık rolü daha çok gözüme çarptı. Konuyu menajerimle ve yapımcımız Ayşe Durmaz’la paylaştım. Sonra Abdullah Bey’le bir deneme çekimi yaptık ve Tarık rolünü aldım.” Serkan Altunorak’a neden Abdullah Oğuz ile çalışması sorulduğunda Altunorak soruyu şöyle cevapladı : “Mutluluk’ filmini izledikten sonra birlikte çalışmayı çok istedim. Harika bir insan, çok şey öğreniyordum ondan.
    Çok titiz çalışıyor Abdullah Bey, çok prova yapıyoruz. Bu da herkesin işin üzerine ne kadar titrediğini gösteriyor. Bu işten umudum büyük.

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende begendim diziyi

Oyuncuların Şüphe Dizisi Hakkında Söyledikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şüphe Dizisi Resimleri

Şüphe Dizisi Resimleri

Evet şüphe dizisinin resimleri hanımlar .. Oyuncu kadrosuda baya sağlammış tutar bence..
  2. Şubat Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Şubat Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

şubat dizisi şubat dizisi oyuncu kadrosu şubat dizisi oyuncuları Kış sezonunda Eylül ayında ekranlara gelmesi planlanan Şubat Dizisi konusu hakkında sizlere bazı bilgiler vermiştik melekler :) Bu yazımızda ise Şubat dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini paylaşıyoruz :) Eylül ayında başlayacak fantastik drama olacak Şubat Dizisinde, diziye adını veren Şubat'ı Alican Yücesoy; Yağmur'u ise...
  3. Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

küçük ağa dizisi oyuncuları, küçük ağa dizisi oyuncu kadrosu, küçük ağa dizisi Sevgili melekler, Kanal D'nin komedi dizisi Küçük Ağa çok yakında başlıyor. Tanıtım fragmanlarını izlediğimiz Küçük Ağa dizisinin başrolünde Emir Berke Zincidi'yi izleyeceğiz. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle... Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Küçük Ağa'nın başrollerinde Birce Akalay, Sarp...
  4. "Ankara'nın Dikmeni" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

"Ankara'nın Dikmeni" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

ankaranın dikmeni oyuncuları, ankaranın dikmeni oyuncu kadrosu, ankaranın dikmeni dizisi Sevgili melekler, Kanal D'de yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. "Ankaranın Dikmeni" adlı bu komedi dizisini Gani Müjde kaleme alıyor. Başrollerini Bülent Emin Parlak, Burak Kut, Hande Katipoğlu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyas ve Tan Güngör'ün paylaştığı dizinin...
  5. "Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

"Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

kaderimin yazıldığı gün dizisi, star tv kadermin yazıldığı gün, star tv yeni dizileri Sevgili melekler, kanallar harıl harıl yeni sezona hazırlanıyorlar. Bir önceki sezon reyting rekorları kıran dizilerin yeni bölümlerinin çalışmaları sürerken yeni sezonda yayına girecek olan iddialı diziler için geri sayım başladı. İşte o dizilerden biri de Star Tv'nin yeni dizilerinden "Kaderimin...

Sayfayı Paylaş