gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

oyy yerim seni çok mu acıktın ayağını yiyorsun:))))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

oyy yerim seni çok mu acıktın ayağını yiyorsun:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acıkmış

Acıkmış

Bir baskasini acikmis görmek , iyiye yorumlanmaz. Kendisini acikmis görmek, servetini kaybedecegine delildir. Bazi tabircilere göre ise, aksidir. Karnini acikmis gören bir derdi atmis ve ondan kurtulmus demektir. Salimi'ye göre, karin acikmasi yeni bir is, yeni bir servettir.
  2. Stres altındayken en çok ne yiyorsunuz?

Stres altındayken en çok ne yiyorsunuz?

Evet cevapları alıyım...
  3. Az yiyorum ama kilo alıyorum mu diyorsunuz??

Az yiyorum ama kilo alıyorum mu diyorsunuz??

yemek yemiyorum ama kilo alıyorum yemeden kilo alıyorum Sevgili meleklerim;az yiyorum ama yine kilo alıyorum nie yaa:Ddiyorsanız bence bu yazıyı okuyun derim.Eminim işinize yarayacaktır:DBende faydalanacağım:):) Sorun, az yemekte değil, metabolik ve davranışsal bozukluklarda... Kilolu insanların çoğu az miktarda yiyecek tüketmelerine ve özellikle öğünlerde normalden az besin almalarına...
  4. Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu?

Aşk Ayağınızı Yerden Kesiyor Mu?

Bazılarımız aşık olduğunda kendini kaybeder ve normalde yapmayacağı herşeyi yapmaya başlar. Bu da çoğu zaman ilişkilerini zora sokar. Bakalım siz de bu tür insanlardan mısınız... Testler / Test Göster - TNN

Sayfayı Paylaş