gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

öz babanın adiliği!!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

imam hatipli kızın ensest deamı!!! Denizli imam hatip lisesi öğrencisi 18 yaşındaki kıs B.K. geçtiğimiz salı günü okulun çatısına çıkarak intihara kalkışmıştı. ardındanda herkesten nefret ediyorum yazılı bir not bıraktı. 3 saat ölümün kıyısında dolaştı ve tam kendini bırakacakken bir sivil polis terafından kaurtarılmıştı. genç kız emniyete götürüldü. saatler sonra neden ölümü seçtiğiini anlattı. 8 yıldan bu yana öz babasından taciz edildiğini söyleyen kız polisleride şoke etti. baba daha sonra göz altına alınıp emniyete götüeüldü. polis aracına bindirilirken pişmanmısınız sorusuna sizene yanıtı verdi (alıntı akşam gazetesi 8 mart 2008 cumartesi)

bakarmısınız şu adama ya öz kızı allahım daha neleri göreceğiz. insan canına karşı böyle nasıl yapar. kodeste de aynısını ona yaparlar inşallah :angry2::angry2::angry2::angry2::angry2:

2. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: öz babanın adiliği!!!!
    öz baba asla yapmazmış ancak gerçek babası degilse yaparmışşş,önce annesine sormak lasımmm

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

öz babasıymış canım haberde öyle yazıyodu

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öz baba yapmaz diye birşey yok Deniz, biz ne vakalarla karşılaştık bilsen. Yapan var ne yazık ki, insanın dili bile varmıyor söylemeye, tiksiniyor düşünmeye ama bunu yapan öz babalar var bu ülkede. Sadece taciz değil tecavüz eden de var. Allahım kimseyi bu duruma düşürmesin. Söylenebilecek fazla birşey yok. İnsan çiğ süt emmiş, beşer şaşar demişler...

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

böyle adi bir mahluk için sarf edecek lafım yok :mad2:

6. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

bende öz babanın yapacağına inanmayanlardanım vardır onda bi karışıklık muhakkak nasıl bir nefis bu sapık adam evladın psikolojisi ne olmuştur yavrum inteharı düşünüyor canım benim rabbim yardımcısı olsun

7. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok çirkin ve adice buluyorum böyle kişilerin en agır cezayı almalarını istiyor şiddetle kınıyorum

8. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cnm aynen dedıgın gıbı oluyo hapısanede yatan bırı vardı ordakı hayatı anlatıyodu bu sekıldekı olayları affetmıyolarmıss

9. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben inanırım çünkü benim arkadaşıma amcası yıllarca tecavüz etmiş sonradan öğrendik kızın erkek arkadaşı vardı amcası ölesiye dövdü çocuğu bizde noluyo bu adama tamam amcası yiğenini koruyor da bu kadarıda abartı diye düşünüyorduk ama meğer olay çok farklıymış kız çok zor günler yaşadı allah yardım etsin böyle durumda insanlar var.

10. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bende inanamöayanlardanım birgün bi adam çocuklarıyla beraber meyve toplamaya gitmiş ve kızı ağaca çıkmış ve elma topluyomuş kızın bacakları açıkmış be babası bakınca tahrik olmuş kızını bacaklarından adam sonra kendini toparlamış ve eve gidince karısın çok sıkıştırmış bu kızın bababsı kim diye kadın baskıya dayanamamış ve demiş komşudan olduğunu o yüzden öz babanın içi dönmez kızına diye düşünüyorum

11. zuzus:)

zuzus:) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allahın cezası herifffff.

12. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ya neleri var yaa arkadaşlar öz annesini bababısın bıçaklayan adam kızına nasıl böle bi psikopatlık yapmasın. zati öyle anne baba olmasın yaa

13. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

esena nın anlattığı hikayeyi bende duymuştum. bide babaya mahkemede sormuşlar neden kızınıza tecavüz ettiniz demişki. ''hakimim yetişdirdiğiniz meyvayı önce sizmi yersiniz yoksa başkasınamı yedirirsiniz''malesef kanı bozuklar var dilerim hapishanede cezasını bulur adi:dwarf:

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

ben boylelerıne soylucek laf bulamıyorum arkadaşlar.tek buıldığım bunlar ınsan değil

15. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ya ne ayıp yaaa allah onları bildiği gibi yaapsın

öz babanın adiliği!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Öz anne babasına dava açtı

Öz anne babasına dava açtı

ZOR GÜNLERİN BEDELİNİ İSTEDİ İstanbul'da 'Şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanan öz anne-babası tarafından 11 aylıkken Çocuk Esirgeme Kurumu'na verilen Damla Demirçelik, başkalarının bakımına muhtaç kaldığını iddia edip, öz babası Levent Burul ile annesi Mine Kılıç hakkında 800 YTL nafaka davası açtı. MADDİ DURUMLARI İYİ Avukat Cuma Hamiş aracılığıyla açılan nafaka davası için verilen...
  3. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  4. Özlersin?

Özlersin?

Duygularla yaşanan hayatta güzel bir yazı sizlere... Bir akşamüstü cafesinde çaylar yudumlanırken rüzgarin yüzüne doladığı saçlarını mı özlersin sevgilinin ? haksızlığa uğradığnı düşündüğü bir yerde kararlı bir şekilde seni savunurken, yüz hatlarının aldığı şekli mi ? Yürekten sarılmalarını mı özlersin ? Sahilde kucağına uzanmışken gözlerini açıp uzun uzun gözlerine bakmasını mı özlersin ?...

Sayfayı Paylaş