gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Öz Kızıyla Evlendi!!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hindistan'ın Bengal kentinde 35 yaşındaki baba, yaşı henüz tespit edilemeyen kızıyla evlendi; kız şimdi hamile. İnanılmaz olayların yaşandığı Hindistan'da son olarak 35 yaşındaki Afazuddin Ali adlı bir kişi, kendisine "kutsal emir" geldiğini söyleyip, kızıyla evlendi; ve kız şimdi hamile. Polis yetkililerinin verdiği bilgiye göre ülkenin batısındaki Bengal'de yaşanan olayda, günlük işlerde çalışan Afazuddin Ali adlı köylü, kızıyla evlendiğini itiraf etti. Bundan 6 ay önce dosyaya giren olayla ilgili olarak polis, "Baba"yı gözaltına aldı, mahkemeye çıkarılan Ali serbest bırakıldı. Şimdi Polis, konuyla ilgili yeni bir soruşturma dosyası açıyor.

Polis, aile içinde kimsenin şikayetçi olmadığı enteresan bir durum olarak nitelediği olayla ilgili olarak, "Baba hakkında soruşturma dosyasının hazırlanması için kızın gerçek yaşı tespit edilecek. Bunun için de bazı tıbbı tetkikler yapılacak. Kız bugüne kadar hiç okula gitmemiş ve durumun onu korkuttuğu anlaşılıyor" açıklamasında bulundu.

Mahkeme çıkışı herhangi bir pişmanlık göstermediği bildirilen Ali'nin "Bir suç işlediğime inanmıyorum, siz Tanrı'nın ne istediğini görmüyor musunuz" dediği bildirildi.
    Geçtiğimiz günler de bir hintli, geçmişte bir köpeğe kötü davrandığı ve lanetlendiği inancıyla bir dişi köpekle evlenmişti.

Hürriyet

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Öz Kızıyla Evlendi!!!
    yorumuma başlamadn önce tüm meleklerimden özür dilerim.

be heyyy gerizekalı be heyyy ş..... ve daha bir çok nokta nokta noktaaaaaaa .........:mad2:ya ALLAH'tan korkun yeter artık yediğiniz her naneyi ALLAH istedide yaptım demeyin ulan vijdansız sözde insan hayvanlıktan bile nasip almamış yaratık sen nasıl bir babasın diyemiyecem çünkü sen daha insan olamamışsın İNSAAANNNN!!! o zavallı kimbilir kaç yaşında olan kıza hadi bu gerizekalı uçkurunu düşündüde acımadı bunun anasındada beyin yokmu yada ailesinde?ney yani tüm gerizekalılar aynı ailedemi toplanmış???

o yediğin nanenin açıklamasını yaparken arkasına sakladığın ALLAH çarpsın seni emiiiii:mad2:

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Öz Kızıyla Evlendi!!!

***** ben bu habere yorum yapamamıştım mesajı yazarken, hissettiklerine aynen katılıyorum canım, altına da imzamı atıyorum... Birşeyler söylemeye başlarsam dilimi tutamayacağım da....

Öz Kızıyla Evlendi!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. internette Öz Kızına Aşık Oldu

internette Öz Kızına Aşık Oldu

internette Öz Kızına Aşık Oldu Hayatına 'heyecan katmak' için internetteki arkadaş bulma sitelerine giren 51 yaşındaki bir Çinli, burada tanıştığı genç kızla buluşmasında büyük bir sürpriz yaşadı. Çin'de İngilizce yayımlanan China Daily gazetesinin haberine göre, ismi sadece 'Zhu' olarak açıklanan adamın 1 hafta boyunca yazıştığı kız kendi kızı çıktı. İnternette yazışırken 'Playboy'...
  2. Öz- Kız İsimleri

Öz- Kız İsimleri

özbekistan bayan isimleri özbekçe isimler özbek kadın isimleri özbek bayan Öz: insanın ben derken anlattığı tinsel varlık, bir kimsenin varlığı Özaltan: yürekli ve tanyeri gibi ışıklı kişi Özaltın: altın gibi bir geçmişi olan Özarı: çok çalışkan kişi Özay: özlü, özü ay gibi aydınlık olan Özaydın: özü temiz, aydınlık, bilge kişi Özaytan: bileşik isim Özbal: kişilikli, sevecen kişi...
  3. Özel Özdeniz N.Hanım Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Özel Özdeniz N.Hanım Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Buca Adres: Uğur Mumcu Caddesi No:13...
  4. Fatih Terim'in kızı Merve Terim Evlendi

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Evlendi

merve terim merve terim in gelinliği fatih terimin kızının gelinliği fatih terimin kızının düğünü düğün fotoğrafları Allah mesut etsin...Eski Milli Takımlar ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim, Ahmet Baran Çetin ile dün gece Four Season Hotel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. Siyaset, spor, sosyete ve sanat camiasından yaklaşık 800...
  5. Öz kızına defalarca bakın ne yapmış

Öz kızına defalarca bakın ne yapmış

Kadına şiddete hayır kampanyasına facebook sayfamızdan yeterince yer veriyoruz. Nice Özgeler nice kadınlar tek tek yaşamlarını yitirirken şimdi sizlere kanınızı donduracak bir haber vermek istiyorum. Bir baba öz kızına neler yapmış aşağıdaki haberden inceleyebilirsiniz. MUSTAFA KOAZ/ ANTALYA DHA Kepez İlçesi’nde bulunan Habibler Mahallesi 5642 Sokak’ta oturan, inşaatlarda boyacılık yapan 4...

Sayfayı Paylaş