gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ozan Doğulu'nun Bebeğinin Adı ...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ozan doğulu ozan doğulu kızı ozan doğulu arya yeni bebek 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Ozan Doğulu kızı Arya'nın ardından ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor melekler :) Kendisine şimdiden bebeğini sağlıkla kucağına almayı diliyoruz. Ozan Doğulu nun bebeğinin cinsiyeti henüz belli değil. Ancak Ozan Doğulu Arya ardından gelen bebeğine eğer erkek olursa çok ilginç bir isim koymayı düşünüyor. Kızına aşık olduğunu belirten Doğulu bakın bu konuda neler söylemiş;

Kızları Arya’dan sonra ikinci bebek heyecanını yaşayan Doğulu, “Eğer erkek olursa adını Amedeus koyacağım. Kızımla çok büyük bir aşk var aramızda. Arya bütün hayatımı değiştirdi. Şimdi ona bir kardeş geleceği için çok mutluyum” dedi.

3,5 yaşına giren kızının müziğe oldukça yatkın olduğunu belirten Doğulu, Arya’nın beste yaptığını da sözlerine ekledi.

Ozan Doğulu'nun Bebeğinin Adı ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adım adım tüp bebek

Adım adım tüp bebek

ismail çepni fsh hormonu nasıl düşürülür fsh nasıl düşürülür tüp bebek tedavisi kaç gün sürer tüp bebek kaç gün sürer Adım adım tüp bebek 35 yaşını geçmiş çiftler ve bazı hastalıkları olanlar, korunmadıkları halde hamilelik oluşmuyorsa altı ay, daha gençler ise bir yıl bekleyip doktora başvurmalı Günümüzde çevremizde çocuk sahibi olamayan çiftlere daha sık rastlar olduk. Bunda, artık...
  2. Ozan

Ozan

Halk ozanı görmek çok gezip az kazanmaya; yarı aç, yarı tok yaşamaya; inci ruhlu ve hassas yaratılışlı kimseye delalet eder.Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır. Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır Rüyasında ozan ve şair uzun bir yolculuğa veya aşka işarettir.Rüyada bir halk ozani ile karsilasip onun siirlerini dinlemek bir Anadolu kasabasina ugrayip orada...
  3. bebeğin adı Kuzey

bebeğin adı Kuzey

düşük yaptıktan sonra tekrar hamile kalan sunucu manken Çağla Şıkel 4 aylık hamile ve bebeğin cinsiyeti belli oldu...... BEBEKLERİNİN ADI KUZEY OLACAK! ÇAĞLA ŞİKEL EMRE ALTUĞ ÇİFTİNİN BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU.. Çağla Şıkel-Emre Altuğ çifti, reklamlarında oynadıkları şampuan firmasının basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dört aylık hamile olan Şıkel, bebeğinin...
  4. Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu fotoları

Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu fotoları

ozan doğulu eşi ece doğulu fotoları ece doğulu fotoğrafları ozan doğulunun eşi kim haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin ünlü isimlerinden Kenan Doğulu'nun kardeşi Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu daha önce hiç objektif karşısına geçmemiş ve hiç bir yerde magazin haberi konuğu olmamıştı. Lakin Gamze Saraçoğlu’nun limango için olarak tasarladığı Purely koleksiyonunu tanıtmak için ilk...
  5. Muck dizisi ozan gerçek adı

Muck dizisi ozan gerçek adı

Muck dizisi ozan gerçek adı nedir. Kızlar muck dizisini izliyenler biliyordur ozanın gerçek adı ne:S

Sayfayı Paylaş