gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ozan

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Halk ozanı görmek çok gezip az kazanmaya; yarı aç, yarı tok yaşamaya; inci ruhlu ve hassas yaratılışlı kimseye delalet eder.Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır. Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır Rüyasında ozan ve şair uzun bir yolculuğa veya aşka işarettir.Rüyada bir halk ozani ile karsilasip onun siirlerini dinlemek bir Anadolu kasabasina ugrayip orada sürprizle karsilasacaginiza, yahut sizi daima rahatsiz eden sevmediginiz bir kimsenin sirnasikça hareketleri ile rahatsiz olacaginiza isarettir.

Ozan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

ozan biyografi ozanın resimleri ozan resimleri fotoları Ozan Biyografi-Ozan Kimdir Ozan Erzincanda Doğan Ozan İlköğretim ve Üniversite Eğitimini Hollandada Tamamladı. Üniversitede Ekonomi Bölümünü Bitiren Ozan, Aynı Zamandada 5 Yabancı Dil Biliyor. 4 Yaşında Futbol Okuluna Gitmeye Başlayan Ozan, 14 Yaşından İtibaren Profesyonel Olarak Futbol Oynamaya Başladı. Hollandanın Ünlü Futbol...
  2. Ozan resimleri

Ozan resimleri

ozanın resimleri ozan resimleri ozan resimler resim resımlerı
  3. Ozan Güven ve sevgilisi

Ozan Güven ve sevgilisi

ozan güven, sevgilisi, yosun, yosun güreli, haberleri burada arkadaşlar. Ünlü oyuncu Ozan Güven ve sevgilisi Yosun Güreli, bir alışveriş merkezinde bakın nasıl yakalanmışlar. İşte o haber Melek'ler! Ozan Güven, önceki gün sevgilisi Yosun Güreli’yle Astoria Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Geçen hafta özel hayatıyla ilgili soru sorduğu için bir muhabirle kavga eden oyuncu, olayın...
  4. Muck Dizisi Ozan Resimleri

Muck Dizisi Ozan Resimleri

merhaba kızlar Muck Dizisi Ozan Resimleri istiyorum sizden
  5. Ozan Doğulu Fotoğrafları

Ozan Doğulu Fotoğrafları

Ozan Doğulu Fotoğrafları Ozan Doğulu Resim Galerisi Ozan Doğulu hayranı olan tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, ünlü müzisyen Ozan Doğulu'nun hiç bir yerde görülmemiş yeni resimlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş