gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Özcan & Aysen & Birsen tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Özcan & Aysen & Birsen tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz- bir umut

özcan deniz- bir umut

Bir umut beslersin Büyütürsün içinde Sonra yağmur yağar yitirirsin herşeyi Kahrolursun hep aglarsın Haykırırsın amma duyuramazsın Baharım gelmezse gönlüme açmasın Çiçekleri daglarimin Güneşi yemyeşil gözlerinde görmezsen Doğmasın sabahlarıma
  2. Aydın İl Tanıtımı

Aydın İl Tanıtımı

didim bodrum arası kaç km izmir didim arası kaç km aydın aydın bodrum ankara KALELER Arpaz Kalesi: Nazilli-Bozdoğan yolu üzerindedir. Körteke Kalesi: Bozdoğan İlçesine bağlı Körteke Köyü ile Örencik Köyü arasında bir tepenin üzerindedir. Cincin Kalesi: Koçarlı İlçesinde Cin Bey tarafından kurulmuştur. Güvercin Ada: Kuşadasındadır. CAMİLER Üveys Paşa Camii: 1565 yılında Kadı...
  3. Özcan Türe " Derde Bakın " 2008 Albüm Tanıtımı

Özcan Türe " Derde Bakın " 2008 Albüm Tanıtımı

Özcan Türe - Bana Mi Dustu Özcan Türe - Cektigim Özcan Türe - Derde Bakin Özcan Türe - D unmayin Özcan Türe - Ezo Gelin Özcan Türe - Giderim Özcan Türe - Gul Yuzlu Sevdigim Özcan Türe - Halay Potpori Özcan Türe - Tukendim Özcan Türe - Varsah Bu Yerlere Özcan Türe - Vicdansiz Daglar Özcan Türe - Yar Yar Özcan Türe - Yaralidir Özcan Türe - Yuregimin Basi Özcan Türe - Yuru Guzel Yuru
  4. Özcan Deniz Bir Zamanlar Osmanlı Dizisinde !

Özcan Deniz Bir Zamanlar Osmanlı Dizisinde !

Bu konu; Özcan Deniz Bir Zamanlar Osmanlı dizisinde ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, TRT 1 'in başarılı yapımlarından Bir Zamanlar Osmanlı dizisi yeni sezonda kadrosuna ünlü bir ismi katılıyor. Kasım ayında yayınlanmaya başlayacak olan dizide bundan sonra Özcan Deniz'i de izleyeceğiz. Türkan Şoray'la ilk defa aynı seti paylaşacak olan Özcan Deniz ve dizi detayları şöyle......
  5. Özcan Deniz "Su ve Ateş" Film Tanıtımı ve Fragmanı

Özcan Deniz "Su ve Ateş" Film Tanıtımı ve Fragmanı

özcan deniz su ve ateş, su ve ateş filmi, su ve ateş özcan deniz Sevgili melekler, yönetmenliğini Özcan Deniz'in yaptığı ve oyuncu Yasemin Allen ile birlikte başrolleri paylaştığı son filmi Su ve Ateş 15 Kasım'da vizyona giriyor. Londra'da başlayan ancak devamı kötü gelen bir aşkın hikayesini izleyeceğimiz filmin tanıtım fragmanı yayınlandı. Şimdi filmin konusu hakkında bilgi veriyor ve...

Sayfayı Paylaş