gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar hepinize keyif dolu ve neşe dolu bir hafta sonu diliyor ve sizden Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum bu şarkının sözlerini kesinlikle bir an önce öğrenmem lazım:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niran Ünsal Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkı Sözü

Niran Ünsal Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkı Sözü

Niran Ünsal Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkısını inanılmaz güzel seslendirmiş, beğenerek dinliyorum... Niran Ünsal & Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkı Sözü Sana birşey olur diye aklım hep sende Rüyaların bile benim göz hapsimde Seninle yanan yürek üşümezmiş ömrünce Benim öbür yarım bedelsin tüm sevgilere Benim öbür yarım bedelsin sen herşeye Bensiz günlerini sen unut artık...
  2. Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar o şarkıya bayılıyorum ben yaa
  3. Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Merakımdan Şarkısının Sözleri

Özcan deniz Merakımdan şarkısı sözü Özcan deniz Merakımdan sözleri Başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in seslendirdiği Merakımdan şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çok uzun zaman oldu seni görmeyeli Hala çok güzelsin eskisi gibi Seninle beraberken en çok korktuğumdu Birgün ya olursak iki yabancı gibi Gördüm seni başkasıyla aldatılmış gibi Hissettim bak birden oya...
  4. Özcan Deniz Yapmak Lazım Şarkı Sözü istiyorum sizden

Özcan Deniz Yapmak Lazım Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar ben koyu bir Özcan Deniz hayranıyım ve sizden de Özcan Deniz Yapmak Lazım Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum aranızda bu şarkının sözlerini bilen varsa lütfen paylaşım yapsın.
  5. Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Aklında Olsun şarkı sözleri Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. :) Özcan Deniz 3 Temmuzda yeni albümü Bi' Düşün'ü sevenleriyle buluşturacak. Aklında Olsun da bu albümde bulunan şarkılardan biri. Bu tarihten itibaren şarkı sözüne...

Sayfayı Paylaş