gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz Ameliyat Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özcan deniz, özcan deniz haberleri, özcan deniz hakkında
    Sevgili melekler, sevilen şarkıcı-oyuncu Özcan Deniz ameliyat oldu. Fıtıktan ameliyat olan Deniz'in durumu gayet iyi. 'Su ve Ateş' filmiyle üçüncü defa yönetmen koltuğuna geçen Özcan Deniz, sağlık sorunları nedeniyle önceki gün ameliyat oldu. Geçen yıl 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam' dizisinde rol alan ve ata binerken dengesini kaybedip düşen Deniz, tendonlarını yırtmıştı.
    Deniz'in karnında düşmenin etkisiyle fıtık oluşmuştu. Sanatçı bu nedenle fıtık ameliyatı oldu; sağlık durumunun iyi olduğu hayranlarına duyuruldu.

özcan-deniz.jpg

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Geçmiş olsun diyelim o zaman

Özcan Deniz Ameliyat Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  2. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  3. Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü lazım bana

Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü lazım bana

Merhaba arkadaşlar hepinize keyif dolu ve neşe dolu bir hafta sonu diliyor ve sizden Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum bu şarkının sözlerini kesinlikle bir an önce öğrenmem lazım:)
  4. Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Aklında Olsun şarkı sözleri Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. :) Özcan Deniz 3 Temmuzda yeni albümü Bi' Düşün'ü sevenleriyle buluşturacak. Aklında Olsun da bu albümde bulunan şarkılardan biri. Bu tarihten itibaren şarkı sözüne...
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş