gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

özcan deniz bacağindan vuruldu!

Konu, 'Magazin' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Dün gece Çeşme’de silahlı saldırıya uğrayan Özcan Deniz, ameliyatının ardından bilinci yerine geldiği Uçankuş’a telefonla yaptığı açıklamada sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyledi… Özcan Deniz, “Sahnemi bitirip odama çıkmak için asansöre binerken bir kız imza istemeye geldi. Tam onunla ilgilenirken olay gerçekleşti. Ameliyatım gayet başarılı geçti. Kurşun kalça kemiğimi kırmış ama sağlık durumun iyi. Birkaç gün sonra İstanbul’a dönüp tedavime orda devam etmeyi düşünüyorum” dedi!..

Kendisini vuran kişinin sevgilisiyle göz göze geldiği bu yüzden vurulduğu iddialarını da yanıtlayan Deniz, “Ben yıllardır sahneye çıkan bir adamım. Kimsenin sevgilisine bakmam. Olay yanlış aksettirilmiş ve bir yanlış anlama meydana geldi” dedi… Özcan Deniz, silahlı saldırının bir süre önce Çeşme’de sahneye son anda çıkmaktan vazgeçtiği olayla bir ilişkisi olup olmadığını da bilmediğini dile getirdi…

alıntı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: özcan deniz bacağindan vuruldu!
    çok saçma bişey o kadar sevgilini düşünüyorsan kapat o zaman eve.adam ilk ifadesinde istekde bulunmu ve ozcan denizde soylememiş adamın ıstedığı şarkıyı.bana kalırsa bunun altında başka bir sebep vardır.özcan denizi çok severim ve çok üzüldüm .allahdan ıyıyımış.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

kim benim aşkımı vurmuş yaaa :mad2:

elleri kırılsın inş :mad2:

ayy çok üzüldüm ben Özcan'a aşığım :18:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

rüyacım aynı dertden gıdıyoruz canım.ben hiçbir sanatçıya boyle ilgi duymadam .aman kocam duymasın dellenıyor ama ne yapım çokkk seviyorum özcanı.elleri kırılır ınşşş kım vurmuşsa.

5. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :hmm:ağırbaşlı iyi bi sanatcı çekemeyen biridir mutlaka.elleri kırılsın başına dolansın kimse.

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bu herüfü sevmem ama kimse böle bişeyi haketmez elleri kırılsın

7. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ona bunu yapanın ellerı kırılsın kendımı bıldım bılelı hayranıyım ve yakın tanıyorum bı akrabamız sayesınde kı ozcan denız cok saygılı ve efendı bı kısılık hak etmedı ona bunu yapanın ellerı kırılsın

özcan deniz bacağindan vuruldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz-beni affet

özcan deniz-beni affet

Beni affet Kaybetmek için çor erken Sevmek için de çok geç Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin nihayetine Yalnızlığın eşiğinde Beni affet Ben seni sevdiğim zaman bu şehirde Yağmurlar yağardı Beni seni sevdiğim zaman bu şehirde Ayrılık kurşun gibi ağırdı Beni affet Şiirler gözlerini Şarkılar saçlarını söylemedi Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin...
  2. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  3. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  4. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...
  5. Mete Horozlu Bacağından Vuruldu!

Mete Horozlu Bacağından Vuruldu!

mete horozoğlu mete horozoğlu haberleri Sevgili melekler, Nefes filmi ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Mete Horozoğlu baldırından vuruldu! İstanbul Kocamustafapaşa'da Kayıp isimli dizisinin çekimleri sırasında, tartışan iki grupta silahların çekilmesiyle serseri kurşuna hedef olan Horozoğlu, hemen Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. İşte detaylar......

Sayfayı Paylaş