gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Özcan Deniz-Benimle Evlenir misin

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Özcan Deniz 2009 Benimle Evlenir misin Şarkı Sözü Benimle evlenir misin?
    Geçmişim, karlı, buzlu yollardan geçmişim
    Silmişim, yeniden yazmışım ateşlere atmışım
    Küllerimden doğmuşum yeniden
    Dirimine ölümle savaşmışım
    Yaşlıyım, on yaşından beri yaşlıyım
    Gençliğim hala ışıl ışıl kullanmadığım
    Bir sandık da açılmayı bekliyor
    Sen açar mısın?
    Kadınım olur musun benim bu hayatta?
    Öğretir misin bana tatmadığım birçok duyguyu bir tanem?
    Babalık da bunların arasında
    Benimle evlenir misin?
    Yollarım sana çıktı benim bu hayatta
    Tam da bitti dediğim yerden tekrar başladı hayat
    Üstelik daha olgunum ve de başka
    Benimle evlenir misin?

Söz: Özcan Deniz

Özcan Deniz-Benimle Evlenir misin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı. Müstakbel eşinizle birlikte yaşayacağınız ev de haz Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı....
  2. benimle Evlenir Misin? - 27 Dresses

benimle Evlenir Misin? - 27 Dresses

Tür : Komedi / Romantik Gösterim Tarihi : 29 Şubat 2008 Yönetmen : Anne Fletcher Senaryo : Aline Brosh McKenna Yapım : 2008, ABD, 107 dk. Oyuncular Brian Kerwin (Hal) , Charli Barcena (Genç Tess) , Peyton List (Genç Jane) , Jane Pfitsch (Kuzen Lisa) , Alexa Gerasimovich(Çiçekçi Kız) , Katherine Heigl (Jane) , Krysten Ritter (Gina) , Anne Fletcher (Kaba Taksi Hırsızı) , James Marsden(Kevin)...
  3. özcan deniz Benimle evlenirmisin şarkı sözü

özcan deniz Benimle evlenirmisin şarkı sözü

özcan deniz kadınım şarkı sözü Geçmişim, karlı buzlu yollardan geçmişim Dilmişim, yeniden yazmısım ateşlere atmışım Küllerimden doğmuşum yeniden Dirimine ölümüne savaşmışım Yaşlıyım, 10 yaşımdan beri yaşlıyım Gençliğim hala ışıl ışıl kullanmadığım Bir sandıkta açılmayı Bekliyor seni çağırsın Kadınım olur musun bu hayatta Ögretir misin bana tatmadığım bir çok duyguyu Bitanem babalıkta...
  4. Evlenir miydik?

Evlenir miydik?

Evlenir miydik? Nasıl isterdim senle Ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı Nasıl isterdim bilsen Bir ömür boyu senin nefesini duymayı Ben söylerim gönül dinler şarkı sözlerida hala güzel Olmayacak dualarda ihtimaller sana özel Üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği Hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği Hep sorup duruyorum bazen kendi kendime Ayrılmasaydık evlenir...

Sayfayı Paylaş