gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özcan Deniz Bi' Düşün İle Geliyor !

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özcan deniz özcan deniz bi düşün

En son yeni film projeleriyle hayranlarını sevindiren Özcan Deniz, yeni albümü Bi' Düşün ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor melekler. 3 Temmuzda piyasaya çıkacak olan Özcan Deniz Bi' Düşün albümü tanıtım bilgileri ise şöyle..:)

Şarkı Listesi:
    Yapmak Lazım
    Aklında Olsun
    Kimseler Kalmadı
    Bi’ Düşün
    Hala Seviyorum
    Seyyah
    Merakımdan
    Deli Kız
    Tatlım
    Alma Ahımı
    Nazbarı
    Bi’ Düşün (Remix)
    Yapmak Lazım (Remix)

Basın Bülteni:

ÖZCAN DENİZ “Bİ DÜŞÜN”

ÇOK BEKLEDİNİZ, ÇOK ÖZLEDİNİZ… ÖZCAN DENİZ BU HASRETİ BİTİRMEYE GELİYOR

Poll Production & Polat Yağcı, yılın en önemli albümüne imza atıyor ve uzun bir aradan sonra Özcan Deniz “Bi Düşün” isimli albümüyle bu yaza damgasını vurmak için geliyor.

“Yapmak Lazım”, “Aklında Olsun”, “Kimseler Kalmadı”, “Bi’ Düşün”, “Hala Seviyorum”, “Seyyah”, “Merakımdan”, “Deli Kız”, “Tatlım”, “Alma Ahımı”, “Nazbarı” albümde yer alan şarkılar. Albümde ayrıca “Bi’ Düşün” ve “Yapmak Lazım” isimli şarkıların remix çalışmaları da yer alıyor.

Albüme adını veren Bi’ Düşün, Kimseler Kalmadı ve Merakımdan isimli şarkıların söz ve bestesi Özcan Deniz’e ait.

Bi’ Düşün albümünde Özcan Deniz’in yanı sıra müzik dünyasının en önemli isimleri de şarkılarıyla sanatçıya destek oldular. Albümde, Sinan Akçıl “Aklımda Olsun” ve “Tatlım”, Ayla Çelik “Yapmak Lazım”, Soner Sarıkabadayı “Hala Seviyorum” , Ahmet Enes Karaçam “Deli Kız”, Cumher Erdem Ergün “Alma Ahımı” eserleriyle albümde yer aldılar.

Aylardır sabahlara kadar süren çalışmalar, eser seçimleri, stüdyoda geçen onlarca saat, alt yapılar, okumalar hepsi onca zaman beklemenize değdi. Özcan Deniz “Bi’ Düşün” ile bu hasrete son veriyor.

Özcan Deniz Bi' Düşün İle Geliyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 ayda biten özcan deniz ile fahriye evcen aşkı neden bitti.

3 ayda biten özcan deniz ile fahriye evcen aşkı neden bitti.

'DEFOL HAYATIMDAN!' 3 AYDA BİTEN ÖZCAN DENİZ İLE FAHRİYE EVCEN AŞKI NEDEN BİTTİ. Kadın hayranlarının öpücüklerine izin veren sevgilisine kızan Evcen, ipleri kopardı. Akşam'ın haberine göre oyuncu Fahriye Evcen ile Özcan Deniz’in büyük ses getiren aşklarının kıskançlık nedeniyle bittiği ortaya çıktı. İkili arasındaki ipleri koparan olay 4 gün önce yaşandı. Sevgilisiyle İstinye'de baş başa...
  2. Özcan Deniz Yeni Projesiyle Geliyor !

Özcan Deniz Yeni Projesiyle Geliyor !

özcan deniz haberleri özcan deniz yeni filmi Sevilen türkücü ve oyuncu Özcan Deniz, uzun süren bir suskunluğun ardından bomba gibi geliyor melekler :) Bu süre zarfında boş durmayan Deniz, dün gece twitterdan bakın neler paylaşmış ; Özcan Deniz çekimlerini tamamladığı 'Evim Sensin'den sonraki projesini Twitter'da anlattı: 'Araf' filmim Eylül'de vizyonda. Dolu bir yıl. En üretken zamanım,...
  3. Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar sizden bir ricam oalcak acaba bana mümkünse Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü biliyorsanız Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  4. Özcan Deniz'den Bi' Düşün Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz'den Bi' Düşün Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözleri Özcan Deniz Bi' Düşün şarkısı sözü Son albümü Bi' Düşün ile hayranlarıyla buluşmak için gün sayan Özcan Deniz Bi Düşün şarkı sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Söz & Müzik: Özcan Deniz Bir insanın üstüne, bu kadar gelinmez ki Nedir bu sendeki ‘’bir şey olmaz’’ duygusu Uzaktan öyle mi görünüyorum gerçekten Yanmaz bunun canı insan değil bu...
  5. Özcan Deniz Bi' Düşün Albümünden Kimseler Kalmadı Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Bi' Düşün Albümünden Kimseler Kalmadı Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Kimseler Kalmadı Şarkı Sözleri Özcan Deniz Kimseler Kalmadı şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Kimseler Kalmadı şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. Özcan Deniz yeni albümünü 3 Temmuz salı günü hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albüm müzik marketlerde yerini aldıktan sonra Kimseler kalmadı...

Sayfayı Paylaş