gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

özcan deniz dava açacak!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

O rolü kimsenin kolayca oynıyacağını sanmıyorum oynayan oyuncununda büyük tepkiler alacağını düşünüyorum bakalım bu sanatçı kim olacak?

MÜNEVVER KARABULUT, 3 MART 2009'DA SEVGİLİSİ CEM GARİPOĞLU TARAFINDAN VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ.
    Bu cinayeti dizi film yapmak için kolları sıvayan yapımcı Melih Göğebakan, Cem Garipoğlu'nun oynaması için Özcan Deniz'e teklif götürmüş. Özcan Deniz ise '' Bu rolü kabul etmem mümkün değil. Ama oynayacağım yönünde haberler çıkıyor. Filmin yapımcısı reklam için doğru bilgiler vermiyor. Gerekli açıklamayı yapmazsa mahkemeye vereceğim'' dedi. Melih Göğebakan daha önce de Cem Garipoğlu'nu Tolga Karel'in oynayacağını söylemiş, Tolga Karel yalanlamıştı.

özcan deniz dava açacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise'ye dava açacaklarını söylediler

Hadise'ye dava açacaklarını söylediler

MARMARİS İLÇESİ’NDEKİ ‘AREENA’ ADLI DİSKONUN İŞLETMECİSİ KAMİL ISSI, 4 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ İŞYERLERİNDE SAHNEYE ÇIKAN ŞARKICI HADİSE HAKKINDA, KONSER ÖNCESİ KORUMALAR ARASINDA ÇIKAN KAVGAYI AZMETTİRDİĞİ İDDİASIYLA SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUP DAVA AÇACAKLARINI SÖYLEDİ MUĞLA'nın Marmaris İlçesi’ndeki ‘Areena’ adlı diskonun işletmecisi Kamil Issı, 4 Ekim Cumartesi günü işyerlerinde...
  2. Deniz Feneri'nden Baykal'a dava

Deniz Feneri'nden Baykal'a dava

Deniz Feneri Derneği, Deniz Baykal hakkında, yarın 1 milyon TL'lik manevi tazminat davası açacak. Deniz Feneri Derneği'nden yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Baykal hakkında, ''uzunca süredir Almanya Deniz Feneri e.V. adlı dernekle ilgili iddiaları kullanarak, Türkiye Deniz Feneri'nin kişilik haklarına her fırsatta saldırıda bulunduğu'' gerekçesiyle tazminat davası açılacağı belirtildi....
  3. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  4. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş