gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz Hakim Karşısına Çıkacak

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

özcan deniz resimleri özcan deniz şarkı sözleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Adı sık sık Fahriye Evcen ile Anılan ve sürekli Fahriye Evcen İle bir barışı bir küsen Özcan Deniz'in adı Şu sıralar Dolandırıcılık ile anılıyor melekler.
    Aile şirketi aracılığıyla piyasayı 2 milyon TL dolandırmaktan 5 kişiyle birlikte yargılanan Özcan Deniz, “Ünlü olmam dolayısıyla benim bu olaya adımı karıştırdılar” dedi

Kurdukları aile şirketi aracılığıyla piyasayı 2 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla ağabeyi Ercan Deniz ve 4 kişiyle birlikte yargılanan ünlü sanatçı Özcan Deniz, davanın ikinci duruşmasında ilk kez ifade verdi. Suçlamaları reddeden ünlü şarkıcı, Ercan Deniz’in ağabeyi olduğunu ve onun kendisinden ayrı ticari bir yol çizdiğini belirtti.

Özgün Turizm ve ENT Turizm şirketleriyle bir bağının olmadığını ileri süren Deniz, ‘’Konser ve faaliyetler için araç kiralama işlerini kardeşimin şirketinden karşılıyordum. Yapılan borçlarla bir ilgim yoktur’’ dedi. Deniz. ‘’Ağabey-kardeş ilişkisinden dolayı Ercan Deniz ile hesaplaşmadık. Hatta bana borçludur. Yaptığımız kira sözleşmesi yazılıdır. Sanıklardan sadece Adem Zeren’i tanırım. Bu olayda benim ismimin geçmesi, kamuoyu tarafından bilinen bir kişi olduğumdan ve kolay tahsilat etmek için yapılmıştır.’’ (VATAN)

Özcan Deniz Hakim Karşısına Çıkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ağar, Susurluk davası kapsamında hakim karşısına çıkacak

Mehmet Ağar, Susurluk davası kapsamında hakim karşısına çıkacak

Eski bakan ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Ağar'ın Susurluk'la ilgili suçlamalardan yargılanmasına Ankara 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün başlanıyor. 22 Temmuz 2007 seçimlerinde milletvekili seçilemeyen Ağar'ın dokunulmazlığı kalkmıştı. Mehmet Ağar'ın 1993-1996 yılları arasında, ''cürüm işlemek için silahlı teşekkül meydana getirmek, gıyabi tutuklu sanık Abdullah Çatlı'nın saklı bulunduğu...
  2. Nurgül Yeşilçay ile Özcan Deniz birlikte kamera karşısına geçecek

Nurgül Yeşilçay ile Özcan Deniz birlikte kamera karşısına geçecek

nurgül yeşilçay özcan deniz Asmalı Konak dizisinin iki yıldızı Nurgül Yeşilçay ile Özcan Deniz birlikte sinema filminde rol alacak. 'Asmalı Konak' dizisiyle fenomen olan Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay ikilisi altı yıl sonra yeniden bir arada. Seyircinin birbirine en çok yakıştırdığı çift, senaryosunu Levent Kazak'ın yazdığı bir aşk filminde oynayacak. Filmde cüretkar sahnelerin...
  3. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  4. 2013 De Çıkacak Filmler

2013 De Çıkacak Filmler

2013 De Çıkacak Filmler nelerdir hiç duydunuz mu 2013 De Çıkacak Filmlerin adını
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş