gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen yeniden barışmış

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fahriye evcen Özcan Deniz Fahriye Evcen, Özcan Deniz, Fahriye Evcen, Fahriye Evcen resimleri, özcan deniz resimleri, Özcan Deniz Fahriye Evcen haberleri

Bir dargın bir barışık aşıklar Özcan Deniz ile Fahriye Evcen gizlice barışmışlar...

Deniz ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu film olan “Ya Sonra”nın vizyon hazırlıkları sırasında kendisine yeterince vakit ayırmadığından şikayet eden sevgilisi Evcen’i terk etmişti. Deniz, ayrılık gerekçesi olarak da “Can yakan bu ilişkide çok yoruldum. Fahriye’yi de yordum. Bana karışılmasına, müdahale edilmesine tahammül edemiyorum. Bu iş beni ve çalıştığım bir ordu insanı ilgilendiriyor. Bunları hepsini kadınsal bir duyguya heba edemem” açıklamasını yapmıştı. Ardından Deniz’in Evcen’in telefonlarını açmadığı ve görüşmeyi kabul etmediği öğrenilmişti. Ancak ilerleyen haftalarda çiftin birbirlerinin hasretine dayanamadıkları ve kaldıkları yerden ilişkilerine devam etme kararı aldıkları öğrenildi. Yeni yayın döneminde “İffet” dizisinde başrol oynamaya hazırlanan Fahriye Evcen’in sevgilisiyle barıştıktan sonra moralinin oldukça düzeldiği ifade ediliyor.

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen yeniden barışmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı.

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı.

özcan deniz ayrıldı fahriye evcen ayrıldı özcan deniz fahriye evcen ozcan ayrildi ozcan ayrildi Özcan Deniz hayranlarına müjde :) Büyük aşk bittiÖzcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen aşkı kıskançlığa yenik düştü. Üç ay önce ilişkileri başlayan Deniz ve Evcen'in beraberlikleri kısa sürdü. Önceki gün ayrılmama kararı alan çiftin ayrılık nedeninin ise...
  2. özcan deniz ile fahriye evcen 14 aralık'ta nişanlanıyor.

özcan deniz ile fahriye evcen 14 aralık'ta nişanlanıyor.

NİŞAN TARİHİ BELLİ OLDU.. Hadi bakalım hayırlısı belkide bunların ilişkiler uzun sürer ne dersiniz :) özcan deniz sanırım hayranlarını biraz üzecek bu kararla AYRILDIKLARINA DAİR HABERLER ÇIKAN ÖZCAN DENİZ İLE FAHRİYE EVCEN 14 ARALIK'TA NİŞANLANIYOR. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen, bir dargın bir barışık yürüttükleri ilişkilerini resmiyete dökmeye karar verdi. İkilinin, 14 Aralık...
  3. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen İlk kez el ele görüntülendiler

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen İlk kez el ele görüntülendiler

Bayram tatilinden dönen Özcan Deniz ile Fahriye Evcen havalimanında el ele görüntülendi. Kısa bin süre öce ayrıldıkları dedikoduları çıkan Özcan Deniz ile Fahriye Evcen ilk kez elele görüntülendi. Bayram tatilini geçirmek üzere Avrupa'ya giden çift, bugün dönüşte havalimanında böyle görüntülendi.
  4. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen yine barıştı

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen yine barıştı

özcan deniz fahriye evcen özcan deniz ve sevgilisi fahriye evcen son durum özcan deniz fahriye evcen, fahriye evcen özcan deniz, ayrıldılar, barıştılar, son durum haberleri, hakkında haberler, ayrılığı, barışması Uzun süreli birlikteliklerinin, geçtiğimiz Şubat ayında yollarını ayırarak bitiren Özcan Deniz ve Fahriye Evcen çifti, yine barışmış Melek'lerim:) Bu ünlü ikiliye mutluluklar...
  5. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi mi ben öyle bişey duydum sanırsam doğru evlenmişler gerçekten mi ya

Sayfayı Paylaş