gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Özcan Deniz Klibinde Oynatacağı Güzeli Buldu

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

özcan deniz haberleri özcan deniz yeni klibi

Sevgili melekler, magazin basınında klibinde oynatmak üzere Wilma Elles'in talip olduğu haberleri çıkan Özcan Deniz'i, Elles yalanlamıştı. Yalan hşikayesine dönen klipte kimin oynayacağı konusu sonunda netleşti. Özcan Deniz klibinde Yasemin Allen'i oynatacak..

Özcan Deniz, yeni filminde gerçek bir sarışın aradığını, ama bulamadığını söylemişti. Çok sayıda güzel oyuncuyla deneme çekimi yapan Deniz, sonunda aradığı o gerçek sarışını buldu.

Deniz, bir kan ve aşk davası konusunu anlatacağı filmde, Londralı avukat karakteri için "Merhamet" dizisinde Irmak karakteriyle son dönemde dikkatleri üzerine çeken Yasemin Allen'ı oynatmaya karar verdi.

Özcan Deniz Klibinde Oynatacağı Güzeli Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz-beni affet

özcan deniz-beni affet

Beni affet Kaybetmek için çor erken Sevmek için de çok geç Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin nihayetine Yalnızlığın eşiğinde Beni affet Ben seni sevdiğim zaman bu şehirde Yağmurlar yağardı Beni seni sevdiğim zaman bu şehirde Ayrılık kurşun gibi ağırdı Beni affet Şiirler gözlerini Şarkılar saçlarını söylemedi Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin...
  2. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  3. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  4. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...
  5. Özcan Deniz Ameliyat Oldu!

Özcan Deniz Ameliyat Oldu!

özcan deniz, özcan deniz haberleri, özcan deniz hakkında Sevgili melekler, sevilen şarkıcı-oyuncu Özcan Deniz ameliyat oldu. Fıtıktan ameliyat olan Deniz'in durumu gayet iyi. 'Su ve Ateş' filmiyle üçüncü defa yönetmen koltuğuna geçen Özcan Deniz, sağlık sorunları nedeniyle önceki gün ameliyat oldu. Geçen yıl 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam' dizisinde rol alan ve ata binerken dengesini kaybedip...

Sayfayı Paylaş