gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Özcan Deniz Leyla Albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

özcan deniz resimleri özcan deniz ozcan
    Sinema filmlerinin ve dizilerinin ardından pop müziğinin sevilen isimlerinden olan Özcan Deniz, 2011 albümü ile sevenleriyle buluşuyor.

albüm içeriği;
    1- Leyla
    2- Sonumun Adı
    3- Sen de Sevme
    4- Dön Desem
    5- Derin Duygular
    6- Gülüm
    7- Lay Lay Lom
    8- Olsam
    9- Gesi Bağları
    10- Hovarda
    11- Yaraların Var
    12- Pişmanım
    13- O Benim
    14- Uyan

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Paylasim icin tskler :)

Özcan Deniz Leyla Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz-beni affet

özcan deniz-beni affet

Beni affet Kaybetmek için çor erken Sevmek için de çok geç Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin nihayetine Yalnızlığın eşiğinde Beni affet Ben seni sevdiğim zaman bu şehirde Yağmurlar yağardı Beni seni sevdiğim zaman bu şehirde Ayrılık kurşun gibi ağırdı Beni affet Şiirler gözlerini Şarkılar saçlarını söylemedi Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin...
  2. özcan deniz- leyla

özcan deniz- leyla

Yar aşkına düşen Çare bulamaz Çöldeki güneşim Olursun benim Senin için atan Yürek durulmaz Leyla leyla hey le le le Ay le le le le Halim virane Döndü yüreğim Bir kuru güle Çekerim derdin Çilen ne ise Leyla leyla hey le le le Ateşinle yanan yüreğime su Dökmedin insafın kurusun Senin ile yazıyorum sonumu Leyla leyla ley ley ley Yel olur eser kuru dallara Güneşim olur doğar sabaha...
  3. Özcan Deniz – Kalp Yarası

Özcan Deniz – Kalp Yarası

Teşekkürler :D:D
  4. Özcan Denizin slip anlayışı

Özcan Denizin slip anlayışı

özcan deniz ozcan deniz özcan eski resim Ayyyy sen çok yaşa emi özcan abicim allah seni başımızdan eksik etmesin .. Aslında konuyu bambaşka amaçla açıyodum ama bu fotoyu görünce gülmekten çatladım agzım kulaklarımda karnım mahvolmuş vaziyetteyim... birde olayı anlatıyım bari iice salıverin gitsin.... hee sakın ortalığa salıwermeyin dedd...:D hahaha Yemekteyiz aşagıda ve bi olay...
  5. Özcan Deniz Soyuldu

Özcan Deniz Soyuldu

özcan deniz haberleri özcan deniz Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Özcan Deniz soyuldu. Otomobilinini camı kırılarak tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve çantası çalınan Deniz, polise şikayette bulundu. AYDIN’a mezar ziyaretine giden şarkıcı Özcan Deniz’in otomobilinin camı kırılıp, tablet bilgisayarı, fotoğraf makinesi, güneş gözlüğü ve şapkasının içinde...

Sayfayı Paylaş